Již dvanáctý ročník soutěže Muž roku proběhne 26. a 27. Srpna v Náchodě. Z dvanácti finalistů vyberou porotci jednoho Muže roku 2011 pro Českou republiku a druhého pro Slovensko. Předsedou poroty bude Martin Zach!

„Jak už je tradicí, tak i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě Den dobrých skutků a Muž roku,“ oznámil nám David Novotný, hlavní organizátor soutěže Muž roku. „Na 26. a 27. srpna 2011 je pro návštěvníky Městského divadla Dr. J. Čížka připraven kulturní program v podobě koncertu Zuzany Stirské a Gospel Time s řadou hostů - Marcelou Březinovu, Míšou Noskovou a Madalenou Joao Letos podvanácté i exkluzivní celorepublikové soutěže Muž roku ČR 2011 a počtvrté Muž roku SR 2011.“

Muž roku 2011

muž roku 2011

Podvanácté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2011, která se uskuteční v pátek 26. 8. 2011 od 20.00 hodin. Z celkového počtu přihlášených, letos se přihlásilo 643 uchazečů, bylo vybráno dvanáct finalistů, kde bude soutěžit šest pánů z ČR a šest pánů ze Slovenska. Při finále se utkají v disciplínách jako je představení, otázka z poroty, promenáda ve spodním prádle Diesel a volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen.

Celým večerem budou provázet Eva Decastelo a Veronika Nová.

Muž roku přispěje na charitu

„Celý výtěžek Dne dobrých skutků bude věnován Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují, předloňskému vítězovi Martinovi Zachovi a Speciálnímu pedagogickému centru, doplňuje Novotný.

Vítězové pojedou do světa!

Letos podruhé bude Českou i Slovenskou republiku reprezentovat vítěz Muže roku v soutěži Mister International. „Je to pro mě velká čest, že jsem obdržel licence na soutěže, je to pro mě další impuls k rozvoji této soutěže, protože letos přiletí i na samotný galavečer Ryan Terry, vítěž Mister International, říká David Novotný.

Kdo se přihlásil?

Mezi přihlášenými na letošního Muže roku převládali podnikatelé, studenti a obchodní zástupci. Mezi jmény letos převládal Martin, ve finále máme z České republiky dva. Další velmi časté jméno bylo Michal.

Kdo bude hodnotit?

V porotě zasednou významné osobnosti z kulturního, společenského a politického života, jako je Vlaďka Erbová, Michaela Dolinová, Petr Vágner, Iveta Lutovská, Honza Musil, Daniela Písařovicová, Andrea Vránová - Kloboučková, Hana Gregorová, Madalena Joao, Inna Puhajková, Dominika Mesárošová, Katka Kristelová, Jana Šulcová, Jana Švandová, Ladislav Županič, Jana Bobošíková, Muž roku Jan Hájek, Tomáš Magnusek, Jiří Chum, Naděžda Krupská, Julie Zugarová a další celebrity. Ze Slovenských celebrit zavítá Gabika Dzuriková. Předsedou poroty bude letos Martin Zach, předloňský vítěz Muže roku.

Další hosté...

Během pátečního finálového večera vystoupí Ondřej Ruml, Michaela Nosková, Marek Ztracený, Debbie, Peter Cmorík, DeFuckTo, Zuzana Stirská a Gospel Time.

Na sobotní večer je letos od 18.00 hodin připraven koncert Zuzany Stirské a Gospel Time. Hosté budou Marcela Březinová, Madalena Joao, Míša Nosková. Koncert je určen postiženým dětem a lidem, kteří do Náchoda zavítají na koncert Zuzany Stirské a Gospel Time z celé České republiky ze stacionářů, ústavů a dětských domovů.

Čtěte také

Reklama