Zdraví

Den boubelky

Chcete zhubnout a nevíte jak? Přijďte se poradit v pondělí 19. září mezi 13. a 19. hodinou do Fitness Star v objektu Slunečnice, Vojtíškova 1783 v Praze 4-Chodově. Probíhá zde Den Boubelky, v jeho rámci vám zdarma změří procento tuku v těle, zváží vás a změří. Zároveň vám poradí, jak postupovat, abyste zdravě a jednou pro vždy svá nadbytečná kila shodili.

Přestože největší motivací pro to, zbavit se nadbytečných kilogramů, je uchovat si vlastní zdraví a dožít se dlouhého věku, Den Boubelky má pro všechny baculaté ještě jedno lákadlo. Každý, kdo se ho zúčastní, totiž může být zařazen do celostátní soutěže v hubnutí a změně image, která vyvrcholí v prosinci letošního roku. Výherci získají zájezdy na Sardinii a další věcné ceny.

Den Boubelky pořádá Boubelka klub, jehož odborným garantem je Poradna pro snižování hmotnosti Merrylinka a Centrum preventivní medicíny v Praze. Více informací získáte na www.boubelka.cz nebo na telefonním čísle 737 403 001.

Boubelka klub nepořádá kursy, ve kterých byste se mohli za týden stát někým jiným ani nepropaguje zázračné metody, s nimiž byste mohli zhubnout přes noc vše, co jste si poctivě střádali několik let.

Co tedy Boubelka klub je? Především partnerem, pomocníkem, vrbou a rádcem. Boubelka klub sdružuje poctivé nabídky, které mohou pomoci zbavit se nadváhy jednou provždy nebo které pomohou zformovat do správných tvarů. Vzhledem k širokému záběru po celé republice je Boubelka klub schopen „ušít“ redukční či jiný program na míru. Vychází přitom z individuálních možností a zkušeností každého člena. Snaží se každému nabídnout program, který odpovídá tomu, co si může dovolit, jeho časovým možnostem a místu bydliště.

Kromě komplexního programu na míru nabízí i něco, co ve většině organizací, které se hubnutím zabývají, nefunguje - zájem o lidskou duši. S Boubelka klubem totiž lze mluvit kdykoli, a to prostřednictvím diskusního fóra na www.boubelka.cz, poštou na adrese Kateřina Havelková – Boubelka klub, Běštín, 146, 367 24 Hostomice p. Brdy. Pro krizové chvíle je k dispozici i telefonní číslo 737 403 001.

Nejhorší při hubnutí totiž je, když je člověk na svá kila sám. S Boubelka klubem se to nikomu nemůže stát.

   
16.09.2005 - Zdraví - autor: Anna Příhodová

Komentáře:

 1. [7] rozina [*]

  Holky v Praze to maj fajn. Ale co my v menším městě! To už nikoho nezajímá, a přitom chceme být též fajn baby!! Kdo nám pomůže ???!!!!!

  superkarma: 0 18.09.2005, 17:03:12
 2. avatar
  [5] Vivian [*]

  Nyotaimori: ty bys tak mohla dělat reklamu Ravensbrücku

  superkarma: 0 16.09.2005, 13:55:32
 3. [3] louže [*]

  Nyotaimori:
  Kšeft by nevyšel až by se profláklo, co jíš (hlavně ty včerejší pečený prcky) a piješ, myslím, že se nešetříš!!

  superkarma: 0 16.09.2005, 07:25:42
 4. avatar
  [2] Eva_CZ [*]

  Nyotaimori: ze by ses tim zivila?

  superkarma: 0 16.09.2005, 02:19:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme