Bulvár

Demi je na zajíčky

Demi Moore před týdnem něco objevila. Není to však ani zlatý poklad, ani Amerika. Herečka "sbalila" o čtrnáct let mladšího chlapa. Podle britského listu The Sun se jedná o šestadvacetiletého herce Colina Farrella, který naposledy zazářil po boku Toma Cruise ve filmovém hitu Minority Report.
Čtyřicetiletá Demi byla s Colinem přistižena ve velmi intimní chvilce. Jeden z jejích blízkých kamarádů, který však neuvedl své jméno, reportérům The Sun sdělil: "Demi mi řekla, že stojí s Colinem na začátku vášnivého vztahu." Pár se seznámil teprve nedávno. Po vyhlašování Zlatých Glóbů, které se minulý týden konalo v Los Angeles, se v hotelu konal raut. Přihlížející, který byl na oslavě přítomen, vypráví: "Demi byla úplně dychtivá se s ním seznámit. Když byli představeni, odešli si povídat do kouta. Na konci večera se pak už líbali." Od té doby si Demi a Colin neustále telefonují.
Farrel se zná i s Demiiným bývalým manželem, Brucem Willisem. Loni s ním totiž hrál ve filmu Hartova válka, který se z části natáčel i v Praze. Herec se už médiím stihl pochlubit, že se s Demi "tak trošku zná." "Už jste někdy byli s dívkou, která má umělá prsa? To je jako hladit kámen," říká. Herečka si nedávno nechala chirurgicky upravit poprsí.
   
29.01.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [15] Toniniella [*]

  A hlavně, tihle lidé žijí opravdu velice jinak než my. Já jim to fakt nezávidím. Sice mají hodně peněz, ale furt je někdo sleduje, jak si o někoho opřou kolo, už s ním provozujou orgie, kdo ví, co je na čem pravdu. Nakonec v těch našich "médiích" kolikrát taky člověk slyší věci, že by z toho upadl na zem. A spousta z toho vůbec není pravda.
  A jinak, když chce, ať si užívá, klidně i s takovým mladíčkem. Do toho fakt nikomu nic není.

  superkarma: 0 29.01.2003, 11:27:24
 2. avatar
  [14] JK [*]

  K.: Přesně tak: NO A CO?

  superkarma: 0 29.01.2003, 11:17:09
 3. avatar
  [12] medved [*]

  corazon: sice 2x, ale mas uplnou pravdu

  superkarma: 0 29.01.2003, 09:46:08
 4. avatar
  [4] Kájina [*]

  souhlasim s Konvalinkou - proc ne...kdyz na to ma a chlapi ji chteji....

  superkarma: 0 29.01.2003, 08:08:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme