Chcete se cítit krásná a svěží jako modelka na přehlídkovém molu nebo jako hollywoodská hvězda? Poradíme vám jejich fintu!

 

Veškerý život na téhle planetě je, jak známo, založen na vodě. Bez vody by nastal velmi rychlý a velmi ošklivý konec. Vodu potřebuje každá buňka našeho těla – jsme jako kytky, které je třeba zalévat, aby neuvadly. Napadlo vás ale někdy udělat to doslova?

 

Ne, tentokrát nebude řeč o pitném režimu. Že je potřeba pít dostatek čisté vody, tedy dodávat ji zevnitř, to už dávno víme. Zmíněné modelky a jiné hvězdy ale mají jinou fintu. Když se během dne cítí unavené a mají pocit, že jejich svěžest už od rána utrpěla citelné šrámy (nemůžou ale potopit hlavu do vody), prostě vytáhnou vodu ve spreji a stisknou rozprašovač. Jejich tvář se v tom okamžiku pokryje milionem miniaturních jemných kapiček, které ochladí obličej, napnou pokožku a přitom zanechají pracně vytvořený make-up bez poskvrnky. S pocitem nové svěžesti tak můžou vstoupit před kameru, před blesky fotografů nebo – třeba ve vašem případě – do jednací síně na důležitou poradu. A nebo třeba do kavárny, kde máte rande…

 

Voda ve spreji se jmenuje Brumisateur, a je to vlastně proslavená voda Evian. Jde o vodu nejvyšší kvality, která pochází z panenské přírody francouzských Alp, kde prochází přírodními filtry z písku a kamenné drti, aby se vynořila v prameni Cachat absolutně čistá a obohacená o drahocenné minerály. Bez jakýchkoli úprav se pak dostává jak na náš stůl, kde je důležitou součástí pitného režimu, tak do osvěžovacího spreje Brumisateur.

 

Až příště vyrazíte do fitka, na squash nebo třeba „jen“ do práce, nezapomeňte se jako velbloudice na poušti zásobit kvalitní vodou Evian a užívat ji zevnitř i zvenčí. Je to jedna z nejlepších investic, které můžete do vašeho zdraví a krásy věnovat!

Reklama