Špatnou zkušenost učinila čtenářka Átéčko při dovolené v Černé Hoře. Nejen, že ji stále bolela hlava, ale ještě navíc tamní delegátka nesnášela Čechy...

Už jste se setkala s nesnášenlivou delegátkou? Čtenářce Átéčku se to „poštěstilo“...


Moje nejnepovedenější dovolená, dala by se nazvat plná karambolů nebyla ta, kde netekla večer teplá voda, ani ta, na které jsem si zlomila u moře nohu, ale dovolená v Černé Hoře.

cerna hora

Tenhle týden mě doprovázela šílená bolest hlavy.

Tohle o mě každý ví, že mě často bolí hlava, ale tenhle týden byl ještě mnohem horší.

cerna hora

Nemohla jsem ani jíst. To nebylo všechno. Lidé, kteří přijeli stejným autobusem nebyli moje krevní skupina. Byli takoví, že jsem se neodvážile je ani poprosit o pomoc. Měla jsem pocit, že jsem se ocitla na nějaké jiné planetě. Pláž, která patřila k penzionu byla plná odpadků a špinavá. Na to nám řekli, že si zvykneme. Pláže jiných hotelů byly zase plné lehátek a slunečníků v řadách, což taky nemám ráda. Své místo jsem si ale našla. Paní delegátka cestovní kanceláře do telefonu někomu řekla, že nesnáší Čechy a dávala nám to patřičně znát. Byla to prostě dovolená od začátku do konce plná karambolů. Dopadla tak, že mi manžel jel naproti, abych byla co nejdříve doma.

cerna hora

Nevím proč lidé z téhle země neměli rádi české turisty.

Nevím, proč jsem natrefila na tak podivné, negativní spolucestující.

cerna hora

Nevím, proč jsem tehdy jela s tou snad nejhorší cestovkou.- Jejich řidič mi odmítl odemknout v autobuse WC. ( Bylo mi opravdu špatně a neustále jsem zvracela) a do reproduktorů v autobuse mě ještě zesměšňoval, aby si to představili, že je mezi nimi taková, co by chtěla v autobuse chodit na záchod!

cerna hora

Těch karambolů bylo více, ale nechci na tuhle dovolenou ani vzpomínat.

Átéčko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10.8.2012: Dovolenkové karamboly

  • Stal se vám nějaký karambol o dovolené?
  • Nevyšlo ubytování?
  • Něco nebylo tak, jak jste si představovaly?

Pište mi své příběhy a posílejte k nim i rozumné množství fotek (maximálně 5). Jsem zvědavý na vaše obtíže z dovolených a na jejich řešení! Příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže) nejpozději v pátek 11.8.2012 v 15.00 hodin. Jeden z uveřejněných příspěvků odměním letním dárkem, totiž opalovací kosmetikou GARNIER AMBRE SOLAIRE - krémem After sun a sprejem Light & silky Medium SPF20.

garniergarnier

Reklama