Domácnost

Déle čerstvé, dokonale uspořádané. Tak o jídlo pečují nové vestavné chladničky Electrolux

V portfoliu značky Electrolux se nyní objevují vestavné chladničky s množstvím praktických inovací. Technologie TwinTech® se dvěma zcela oddělenými chladicími okruhy zajistí, že se suchý vzduch z mrazáku nedostane do lednice a potraviny v ní tak zůstanou déle čerstvé. Další příjemnou novinkou je systém Air Flow®, který zaručí rovnoměrnou distribuci chladu, doplněný o filtr Tasteguard®, jež eliminuje nepříjemné pachy. Speciální nízkoteplotní zásuvky na maso a zeleninu, nebo přihrádky ve formě úložných boxů se postarají o dokonalé uspořádání ve vaší nové chladničce.

TwinTech® TwinTech® je odpovědí na problém, se kterým se potýká běžně používaná chladicí technologie. U ní totiž jediný chladicí okruh obsluhuje obě části: mrazicí i chladicí prostor. To způsobuje, že suchý vzduch z mrazničky vysušuje potraviny v chladničce. Potraviny ztrácí čerstvost a ovoce se zeleninou vitamíny. Oproti tomu technologie TwinTech® používá okruhy dva. Jeden pracuje v mrazničce a stará se, aby v ní nevznikala námraza. Druhý okruh funguje v chladničce a zajišťuje stabilnější teplotu pro delší čerstvost potravin.

Rozdělení chladicích okruhů ale není jedinou změnou. Filtr Tasteguard® odstraní nepříjemné pachy, a ať už uložíte potraviny v lednici kamkoliv, se systémem FreeStore® máte zaručeno, že díky ventilaci bude teplota všude konstantní.

„Skutečně dobrá chladnička udrží jídlo déle čerstvé. A na to jsme se zaměřili uvnitř chladicího prostoru. Naše nové modely nabízí zásuvku FreshZone®, v níž je teplota o 2 °C nižší oproti ostatnímu prostoru v lednici. Je tedy ideální pro skladování čerstvého masa a ryb. Pro zeleninu jsme vyvinuli zásuvku FlexiFresh®, která díky kontrole vlhkosti zabraňuje vysoušení uložených potravin,“ řekl Pavel Voska, Produktový manažer vestavných spotřebičů za společnost Electrolux.

TwinTech®

TwinTech® Police mají nový, vylepšený design a díky systému FlexiShelf® si každý může přizpůsobit vnitřní prostor lednice podle svého. Zákazníci také ocení vnitřní uspořádání dveří, které pod názvem CustomFlex® přináší množství vyjímatelných přihrádek různých velikostí. Vyšší modely nepostrádají dotykově ovládaný displej s bílým podsvícením, na němž lze snadno nastavit teplotu i řadu pokročilých funkcí.

Modely jsou vybaveny Low Frost nebo No Frost technologií. Technologie Low Frost zabraňuje rychlé námraze a odmrazení je s ní rychlejší a pohodlnější. A technologie No Frost jednoduše zajistí, aby se žádná námraza ani neobjevila.

Vyšší modely ENN2853BOW, ENN2874CFW a ENG2854AOW patří do kategorie No Frost. Všechny mají displej, disponují zásuvkou na zeleninu a systémem FlexiShelf® a liší se dalším vybavením (nízkoteplotní zásuvka, systém CustomFlex) či spotřebou (A+ či A++). Low Frost model ENN2812COW je vybaven nízkoteplotní zásuvkou a má nízkou spotřebu elektrické energie (A+).

Více na www.electrolux.cz

Electrolux

   
23.03.2017 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] AmeA [*]

  Určitě bych přijala novou lůednici, ale existují i chudobné ženy Sml80 Sml15

  superkarma: 0 23.03.2017, 20:18:57
 2. avatar
  [4] Myškomedvídek [*]

  mám novou ledniciSml67

  superkarma: 0 23.03.2017, 18:27:38
 3. [3] KARLA KREPELKOVA [*]

  Uz dlouho premyslim o koupi nove lednice.Na trhu je jich tolik,jenom si vybrat.Musi uz mit tridu A ++

  superkarma: 0 23.03.2017, 12:14:30
 4. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

  Potřebujeme novou,i když stávají dobře funguje. Ale chci nějakou s nižší spotřebou energie a více možností k využití Sml59

  superkarma: 0 23.03.2017, 11:06:08
 5. [1] bobani [*]

  mám novou

  superkarma: 0 23.03.2017, 09:00:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme