Domácnost

Déle čerstvé, dokonale uspořádané. Tak o jídlo pečují nové vestavné chladničky Electrolux

V portfoliu značky Electrolux se nyní objevují vestavné chladničky s množstvím praktických inovací. Technologie TwinTech® se dvěma zcela oddělenými chladicími okruhy zajistí, že se suchý vzduch z mrazáku nedostane do lednice, a potraviny v ní tak zůstanou déle čerstvé. Další příjemnou novinkou je systém Air Flow®, který zaručí rovnoměrnou distribuci chladu, doplněný o filtr Tasteguard®, jež eliminuje nepříjemné pachy. Speciální nízkoteplotní zásuvky na maso a zeleninu, nebo přihrádky ve formě úložných boxů se postarají o dokonalé uspořádání ve vaší nové chladničce.

TwinTech® je odpovědí na problém, se kterým se potýká běžně používaná chladicí technologie. U ní totiž jediný chladicí okruh obsluhuje obě části: mrazicí i chladicí prostor. To způsobuje, že suchý vzduch z mrazničky vysušuje potraviny v chladničce. Potraviny ztrácí čerstvost a ovoce se zeleninou vitamíny. Oproti tomu technologie TwinTech® používá okruhy dva. Jeden pracuje v mrazničce a stará se, aby v ní nevznikala námraza. Druhý okruh funguje v chladničce a zajišťuje stabilnější teplotu pro delší čerstvost potravin.

ElectroluxRozdělení chladicích okruhů ale není jedinou změnou. Filtr Tasteguard® odstraní nepříjemné pachy, a ať už uložíte potraviny v lednici kamkoliv, se systémem FreeStore® máte zaručeno, že díky ventilaci bude teplota všude konstantní.

„Skutečně dobrá chladnička udrží jídlo déle čerstvé. A na to jsme se zaměřili uvnitř chladicího prostoru. Naše nové modely nabízí zásuvku FreshZone®, v níž je teplota o 2°C nižší oproti ostatnímu prostoru v lednici. Je tedy ideální pro skladování čerstvého masa a ryb. Pro zeleninu jsme vyvinuli zásuvku FlexiFresh®, která díky kontrole vlhkosti zabraňuje vysoušení uložených potravin,“ řekl Pavel Voska, Produktový manažer Kitchen ze společnosti Electrolux.

Police mají nový, vylepšený design a díky systému FlexiShelf® si každý může přizpůsobit vnitřní prostor lednice podle svého. Zákazníci také ocení vnitřní uspořádání dveří, které pod názvem CustomFlex® přináší množství vyjímatelných přihrádek různých velikostí. Vyšší modely nepostrádají dotykově ovládaný displej s bílým podsvícením, na němž lze snadno nastavit teplotu i řadu pokročilých funkcí.

Modely jsou vybaveny Low Frost nebo No Frost technologií. Technologie Low Frost zabraňuje rychlé námraze a odmrazení je s ní rychlejší a pohodlnější. A technologie No Frost jednoduše zajistí, aby se žádná námraza ani neobjevila.

Vyšší modely ENN2853BOW, ENN2874CFW a ENG2854AOW patří do kategorie No Frost. Všechny mají displej, disponují zásuvkou na zeleninu a systémem FlexiShelf® a liší se dalším vybavením (nízkoteplotní zásuvka, systém CustomFlex®) či spotřebou (A+ či A++). Low Frost model ENN2812COW je vybaven nízkoteplotní zásuvkou a  má nízkou spotřebu elektrické energie (A+).

Více informací najdete na stránkách www.electrolux.cz

   
22.04.2016 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] kobližka [*]

  Andreadornova — #2 Promiň,ale víš vůbec,co tenhle smajlík znamená? Že ho dáváš naprosto nelogicky téměř všude...

  *****************************

  Před třemi měsíci jsme kupovali novou a chtěla jsem Eletrolux.Hlavně,že má systém No Frost,to jsem chtěla.Jsem spokojená .

  superkarma: 0 23.04.2016, 20:00:08
 2. [4] helencom [*]

  Sml67Sml67Sml67 Tato značka je moje srdeční záležitost, nostalgicky vzpomínám Sml22

  superkarma: 0 23.04.2016, 02:04:04
 3. avatar
  [3] AmeA [*]

  Sml59Sml59Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 22.04.2016, 18:35:39
 4. [2] Andreadornova [*]

  Sml79

  1. na komentář reaguje kobližka — #5
  superkarma: 0 22.04.2016, 12:32:16
 5. [1] bobani [*]

  Sml22

  superkarma: 0 22.04.2016, 10:56:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme