Zdraví

Dělat něco pro zdraví je tak snadné!

Pět porcí ovoce či zeleniny denně, dostatek pohybu i spánku a k tomu žádný stres – návod, jak zůstat zdravá a krásná zná zřejmě každý. Dodržuje ho ale jen málokdo. Zpravidla jsou na vině čas, zaměstnání, rodina… Negativní vlivy současné civilizaci pomáhá potlačovat a dobrou kondici udržovat novinka firmy Nu Skin – kapsle R².

nuskin

Kapsle Nu Skin R² obsahují dlouho hledanou a vyvíjenou unikátní směs klíčových složek prospívající lidskému organismu. Patří mezi ně výtažek granátového jablka a ženšenu pravého, které pomáhají udržovat fyzické a duševní zdraví, selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem nebo výtažek z kořene ženšenu pravého, považovaného za jednu z nejléčivějších bylin, která zároveň působí jako afrodiziakum.  

nuskin2Nové kapsle R² se však od jiných přípravků významně liší v jedné věci: Nu Skin respektuje váš přirozený biorytmus a tělu doplňuje nejen všechny potřebné látky, ale dodává je ve chvíli, kdy je nejvíce potřebuje a maximálně využije. Vždyť i pleti dopřáváte jiný krém ráno a jinou péči večer. Tak proč podobný standard upírat celému tělu?

Proto balení tablet Nu Skin R² obsahuje dva produkty. Ten s označením R² Day  obsahuje  Cordyceps sinensis, granátové jablko a ženšen pravý a zaměřuje se na tyto tři dimenze: zvýšení fyzické výkonnosti, pomoc při udržování duševních schopností a pomoc při udržování dobrých sexuálních vztahů.  Na noc je pak určený R2 Night, jenž obsahuje selen, velmi prospěšný minerál, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Jedno balení, které vystačí na 30 dnů, koupíte na www.nuskin.com/cz za 3149 korun.

   
12.04.2013 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Jindriska8 [*]

    Hlavně se snažím nestresovatSml22

    superkarma: 0 01.06.2013, 14:46:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme