Soutěžní erotická povídka

Byla horká neděle začínajícího léta a nečekaně mi zavolal Barny, jestli bych neměla chuť vyrazit na nudapláž. Neviděla jsem svého kamaráda z internetu už dlouho a bylo mi nad slunce jasné, že mu nepůjde jen o opalování, o to víc jsem ale dostala chuť. „Proč ne, dobrý nápad, vyzvedni mě na našem místě.“

„Ale vzpomínáš si, jak jsi mi posledně slíbila, že mi splníš moje tajné přání? Tak to bych si přál dneska.“ Slíbila jsem to, proč ne, maminka mi vštěpovala, že za každou službu se má zaplatit. Sotva jsem se osprchovala, namalovala a do tašky dala deku a nezbytné kondomy, už jsem nasedala do zlaté oktávky. Bílé tričko podtrhovalo Barnymu hezky opálenou voňavou kůži na krku a svalnatých rukou. Bože, čím to může být, že mě tak strašně vzrušují chlapi za volantem! „Ahoj, tak co bude s tím mým přáním?“

Bylo vidět, jak je nadržený, ale přemluvila jsem ho, aby nejdřív zajel na polní cestu, která vedla k jezeru s nudapláží. Tam zpomalil. Rozepnula jsem bezpečnostní pás sobě i Barnymu, pak jsem mu nacvičeným tahem rozepnula rifle a uvolnila ztopořený penis. Mazlila jsem se jazykem s jeho růžovým žaludem a masírovala jeho drobná varlata, zatímco mi pravou rukou pročesával vlasy. Auu! Bouchla jsem se do volantu, jak auto najelo na nějakou hroudu, a to ukončilo plnění jeho přání. Ale byl spokojený.

Zaparkovali jsme mezi ostatní auta, bylo vidět, že horko vylákalo k jezeru půl okresu. Vzal mi moji tašku s dekou a vyrazili jsme  ke vzdálenému lesíku, za kterým byla nudapláž. Oddechli jsme si, když sluneční žár konečně vystřídal chládek pod stromy. Vzal mě za ruku a dychtivě se na mě podíval, bylo jasné, že už se mu nechce čekat. Sešli jsme až skoro k hladině, rozprostřeli deku, zpocené šaty už ze mě skoro serval, lehl si na záda, rychle jsem mu navlékla kondom a nasedla si, ucítila jsem ten jeho stožár až skoro v krku a projela mi rozkoš celým tělem. Naše pohyby se sladily v rychlém tempu.
Náhle jsem v křoví zahlédla vzrušený mužský obličej. „Panebože, kdosi nás šmíruje!“ vyskočila jsem. Barny se nemohl chvíli ani nadechnout, jak rychle jsem tím přerušila jeho stoupající vzrušení. Bylo slyšet úprk neznámého muže, tak jsem se vrátila na deku a chtěla pokračovat, ale málem jsem omdlela. Teprve teď jsem uviděla všude na dece i na nás hnusná malá černá klíšťata. Popadla jsem Barnyho za ruku a rozběhli jsme se do vody, potopili jsme se, a když jsme se vynořili, hlasitě jsme se rozesmáli. Objal mě a přitiskl se na mě, jeho rty našly moje ztvrdlé bradavky, něžně mi je kousal, jak to uměl jen on, rukama putoval po mé husí kůži na zadek a stehna.

Díky odleskům houpající se hladiny bylo jeho tělo tak nádherně neodolatelné! Ucítila jsem pod nohama oporu starého potopeného stromu a roztáhla nohy tak, aby se dostal rukama k mému lůnu. Pak jsem našla pod vodou jeho stále tvrdý penis, měl na něm ještě kondom, přitáhla jsem si Barnyho k sobě za zadek a pomohla mu do mě proniknout, naše těla začala pravidelně rozrážet hladinu v nádherném rytmu. Za chvíli se jeho tělo vypjalo, zavřel oči a zasténal, ještě jednou mě k sobě přitiskl, a pak uvolněně rozepjal paže a padnul nazad do vody. Taky jsem se nechala vodou nadnášet, můj dech se zpomaloval a pulzy v mém podbřišku se uklidnily. Doplavali jsme ke břehu, sbalili deku a šaty a stále nazí jsme šli ruku v ruce pomalu k nudapláži.

Reklama