Protože díky nim jsem nedávno v obchodě získala skvělou žlutočernou obrovskou kostičkovanou kabelku za 199,-Kč. To mimo jiné píše ve svém příspěvku na dnešní téma čtenářka s nickem Pinokio

Paní prodavačka mi totiž sdělila, že  ženy kupují převážně jen kabelky černé a na barevné nemají moc odvahu a tak je museli slevnit. Manžel sice říká, že vypadá jako prapor formule1,ale je mi to fuk. Takže ještě jednou díky.

Dále bych chtěla poděkovat mé tchyni. Když mě viděla předevčírem v šatech, které září dvanácti odstíny fialové/sekáč-149,-Kč/,málem to s ní šlehlo a řekla mi, že jako vdaná paní nemůžu chodit jako puberťačka. Mám 33 let a dodnes nepochopila můj tvůrčí rozlet. Musím říci, že mě neodradila, spíše povzbudila.

Děkuji dělníkům na stavbě, kteří ocenili můj podzimní outfit, zvoláním „Tahle ženská je kus“/fialové punčocháče, zděděné po mé sestřenici, již zmiňované šaty-délka nikoliv děvkařská, jak by si někdo po tomto zvolání mohl myslet, ale trochu nad kolena, fialové paleto a černé kozačky s celkem ucházejícím podpatkem/.

Také děkuji mé dceři, která se mě nedávno zeptala, kdy už ty moje hadry konečně zdědí, a jestli to bude až po mé smrti. Z čehož jsem usoudila, že se jí líbí.

Asi jste to pochopili, ale já to přeci jen napíšu. Miluji barvy a miluji podzim.

pinokio

Jste úžasná, taky už se na podzim dívám optimističtěji, i když jsem vyloženě jarňák a strašně se těším, až roztaje sníh a vykoukne zelená travička

Jak jste na tom s láskou k podzimu a jeho barvám vy, milé ženy-in? Ladíte raději s podzimní přírodou, nebo spíš splýváte s ulicí? Nosíte výrazné barvy a vynikáte, nebo se schováváte do „neutrálů“? Jste v barevnosti praktická, nebo spíš „praštěná“?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama