Polštáře a deky dokáží hezky doplnit image celé místnosti.

Značka PIETRO FILIPI představuje zcela nový sortiment HOME DECO - limitovanou edici dekoračních polštářů a dek přímo od návrhářů značky PF. Krásně zpříjemní a zútulní domov, ale mohou být i ideálním vánočním dárkem.

PIETRO FILIPI

„Nejen designem, ale i zpracováním a použitím kvalitních materiálů zůstává pietro věrné své tradici a chce svým zákazníkům nabídnout něco nového a svěžího, tentokrát v podobě minikolekce home deco produktů. Pletené designy z vlny a bavlny vybízí se zachumlat a odpočívat, efektní imitace kožešiny navodí zajímavou exotickou atmosféru, tvídová optika a decentní barevnost vytvoří zajímavý doplněk každého interieru. Home deco je velký trend ve světě a postupně přichází i k nám. Proto chce PIETRO FILIPI svým zákazníkům nabídnout nejen zajímavý design do šatníků, ale i do jejich domovů,“ říká Tereza Mullerova, marketingová ředitelka značky PF.

Kolekce bude k dostání od poloviny listopadu 2013 za velmi přijatelné ceny ve vybraných obchodech PIETRO FILIPI - Praha, Ostrava, Brno, Bratislava, stejně tak v e-shopu PF: www.pietro-filipi.com.

Reklama