Sice jsem nevyráběla vlastnoručně žádná zvířátka z kaštanů a jiných plodů, ale dekorace si dělám jak do bytu, tak pod pergolu, většinou květinové," píše k dnešnímu podzimnímu tématu čtenářka Kobližka.

Jak si na podzim zdobí bydlení čtenářka Kobližka? To se dozvíte v jejím příspěvku k tématu dne: Podzimní dekorace... a samozřejmě si to i můžete prohlédnout na fotkách!


Krásný podzimní den... píšu „krásný ", protože padající listí a mlhy mě nepůsobí vůbec žádný problém, naopak, mám tohle období ráda. Sice jsem nevyráběla vlastnoručně žádná zvířátka z kaštanů a jiných plodů, ale dekorace si dělám jak do bytu, tak pod pergolu, většinou květinové. Doma nesmí chybět plno svíček a barevných ozdobných dýní. Na ukázku posílám pár fotek. Na každé roční období se těším a zdobím dům, ovšem nejvíc se samozřejmě těším na advent a vánoční čas. Prozatím přeju všem příjemné podzimní dny...

kob

kob

kob

kob

Zdraví,
Kobližka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Podzimní dekorace

Vyrábíte drobné dekorace z podzimních plodů, milé čtenářky?

Pokud ano - a já tomu věřím, pošlete mi jejich výrobní postup a svou dekoraci také vyfoťte. Mohou to být zvířátka z kaštanů, věnečky či obrázky z listí, ozdobné lahvičky ze skořápek - nevím, co ještě... určitě je spousta věcí, kterými se v podzimním čase dá zdobit domácnost. Podělte se o ty své dekorace! Za svůj příspěvek můžete získat kazetu POCKWICK 9 chutí čaje a časopis TOPseriál s podtitulem Anglické vraždy. Příspěvky očekávám dnes (středa 3. listopadu 2010) na následující e-mailové adrese.

Reklama