Nemáte ráda drobné dekorativní předměty, ale i tak je doma musíte mít, protože jiní členové rodiny na ně mají melancholické vzpomínky? Potom se jistě ztotožníte se čtenářkou Věrulinkou. Přečtěte si její příspěvek k tématu dne...


Zdravím a přeji krásný den všem.

Byla jsem vychována nemít doma serepetičky a taky jsem je nikdy doma neměla. Ovšem díky mému manželovi a hlavně jeho mamince je doma mám. Ne, že bych z nich měla radost, ale beru ohled na manžela, protože si jich váží, jsou po jeho mamince a já je jenom omývám, ale proč ne.

Když jsem prvně přišla k jeho mamince, jsem byla v údivu, co vše doma uchovávala a ke každé serepetičce měla nějakou krásnou vzpomínku.

Manželova maminka umřela a byt se musel vyklidit, měla jsem obavy, že se mi zaplní byt serepetičkama, ano zaplnil. Ale řekněte, ne já to nechci mít doma, to nešlo.

Takže kam se podívám, mám nějakou serepetičku a to po přestěhování do domečku, jsem tvrdě eliminovala. Dvě bedny od banánů, jsou uloženy na půdě, už je nemám kam uložit. Sice jsem nenápadně umluvila manžela, že se mě to nikam nevejde, díky mu, že souhlasil, jinak to bylo k zbláznění, když došlo na mytí, byť mám myčku, je to únavná práce.

A když vezmu v potaz mojí sbírku sloníčků, kterých mám hodně, tak jsem zaserepetičkovaná ale až.

Tak dvakrát do roka, ne-li třikrát se musím dát do mytí, každou blbinku vzít do ruky a je pravda, nadávám u toho, ale opět vše vrátím na své místo.

Občas si říkám, kolik toho asi rozbiji, ale ne jako naschvál nic, takže to neubývá. Za to skleničky na každodenní pití, ty mě ubývají pod rukama, ale jak se říká, střepy přinášejí štěstí. Takže serepetičkám zdar!

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: Drobné dekorativní předměty

Máte ráda drobné dekorativní předměty?

Na tuhle otázku mi odpovídejte v dnešním tématu! Vaše odpovědi nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, pokud se tedy chcete zúčastnit naší soutěže, ve které můžete získat krásný dárek. Psát mi můžete nejen o svých názorech na „lapače prachu“, ale také, pokud se vám s nimi stala nějaká veselá (či naopak trpká) historka. Můžete mi posílat k textům i fotky svých nejoblíbenějších policových ozdob... zkrátka fantazii se meze nekladou. A co můžete získat? Dárkem dnes bude kniha Patricie Cornwellové: Scarpentová, kterou vydal Knižní klub, k ní přibalíme ještě časopis TOPseriál: Anglické Vraždy Midsomeru a okolí.

Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu...

Reklama