Další čtenářkou, která se rozhodla přispět k dnešnímu tématu, je Átéčko. Prohlédněte si fotky jejích „blbůstek“...


Každá domácnost má doma sbírku věcí, které od někoho dostali a nemají srdce ji vyhodit. Někdo je ukládá do skříňky, jiný si je doma vystaví.

Někdo hrdě vystavuje výrobky svých dětí, mnohdy velice nepovedených.

Na poličkách trůní i suvenýry z cest.

U nás je to tak. V obýváku nemáme téměř nic. Podařilo se mi tam prosadit jen tohle.

dekorace

Zato v kuchyni je sbírka maličkých blbůstek z plastu, kovu, skla, cukru. U každé z nic leží kromě vrstvičky prachu i vzpomínka.

dekorace

Zato u mě v pokoji se to jen hemží kameny z cest. Mých i mých přátel. A také mám hlavně na poličce nad hlavou postele obrázky, které byly namalovány jen pro mě, a spoustu věcí, ke kterým mám opravdu citový vztah.

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

Zdrví,
Átéčko

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: Drobné dekorativní předměty

Máte ráda drobné dekorativní předměty?

Na tuhle otázku mi odpovídejte v dnešním tématu! Vaše odpovědi nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, pokud se tedy chcete zúčastnit naší soutěže, ve které můžete získat krásný dárek. Psát mi můžete nejen o svých názorech na „lapače prachu“, ale také, pokud se vám s nimi stala nějaká veselá (či naopak trpká) historka. Můžete mi posílat k textům i fotky svých nejoblíbenějších policových ozdob... zkrátka fantazii se meze nekladou. A co můžete získat? Dárkem dnes bude kniha Patricie Cornwellové: Scarpentová, kterou vydal Knižní klub, k ní přibalíme ještě časopis TOPseriál: Anglické Vraždy Midsomeru a okolí.

Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu...

Reklama