Do Vánoc sice ještě zbývá několik týdnů, ale již nyní je jasné, v jakém duchu se ponesou letošní prosincové svátky. Zapomeňte na stereotyp a nechte se při výzdobě svého bytu či domu inspirovat. Vánoce totiž tentokrát nebudou pouze ve znamení tradičních ozdob a dekorací, ale váš domov rozzáří nové barvy a ozvláštní neobvyklé tvary i jedinečné nápady. Letošní svátky budou přát všem, kteří se nebojí experimentovat a pouštět se do nových dobrodružství. A co bude skutečným hitem? Vánoční ozdoby budou „hrát“ veselými barvami, jako je tyrkysová, růžová, fialová či pistáciová. Klasické koule doplní placaté vánoční ozdoby či látkové postavičky.  Netradiční budou i stromečky. Ten umělý se šiškami a jeřabinami je například zcela k nerozeznání od stromku z přírody.     

Vánoční stromečky – nemusí být pouze zelené

K Vánocům neodmyslitelně patří vánoční stromeček. Pokud jste příznivcem umělých stromečků, přijdete si letos v obchodech Tesco na své. Vybírat můžete ze stromků různých velikostí i barev. Vánoční návštěvy jistě zaujme bílý stromeček nebo ten s šiškami a jeřabinami, který vypadá jako „živý“. Navíc díky střídání kratších a delších větví v jednotlivých patrech je i velmi praktický při zdobení. Oblíbené jsou také malé již ozdobené stromečky ve čtyřech různých barvách i se světýlky.

Tesco

 

Vánoční ozdoby – letos hýří barvami

Někdo dává na vánočním stromečku přednost jedné či dvěma barvám ozdob, v jiných rodinách kombinují více variant. Do módy se však nově dostávají i veselé kombinace tyrkysové, oranžové, růžové, pistáciové či fialové. Pro milovníky designu jsou v Tesco k dostání i sady ozdob v různých odstínech hnědé a šedivé. Zastánce klasiky jistě potěší tradiční provedení. Letos bude například „v kurzu“ kombinace stříbrné barvy s modrou, zlaté s fialovou a červené s temně zelenou.     

Tesco

 

Vánoční ozdoby – není koule jako koule

Dávno neplatí, že vánoční koule musí být kulatá. Originální jsou třeba placaté ozdoby, které seženete i ve tvaru vánočního stromečku. Klasiku, která se však stále těší velké oblibě, pak představují slaměné ozdoby. Ty lze kombinovat třeba s perníčky, sušeným ovocem či skořicí. Váš domov tak bude provoněný tou pravou atmosférou Vánoc.  

Tesco

 

Pro dětský úsměv

Dětské ozdoby

Zdobení nemusí být jen zábavou dospělých, ale spoustu legrace při něm mohou zažít i děti. Barevné koule s veselými motivy se budou na vašem stromečku skvěle vyjímat. Jsou plastové, a pokud by přeci jenom z dětských ručiček vypadly, nic se nestane. Děti určitě potěší i látkové ozdoby s vánočními motivy.   

Tesco

 

Hrající čepice

Už jste slyšeli o čepici, která hraje a nemusí být nutně využita pouze jako pokrývka hlavy? V Tesco můžete koupit vánoční čepici s různými motivy. A na vánoční koledy už nepotřebujete ani rádio, ani televizi.  

Tesco

 

Samolepky na okna

Každé dítě na Štědrý večer netrpělivě vyhlíží „Ježíška“. Dětskému pokoji dodají pravé kouzlo Vánoc samolepky na okno s různými motivy, dokonce i ve 3D efektu.  

Tesco

                                 

Světýlka a žárovičky

Na žádném vánočním stromku nesmí chybět světýlka či svíčky. Každá větvička přitom může zářit jinou barvou. Novinkou jsou modré, zelené, červené a žluté led osvětlení na stromeček ve tvaru bambulek. Dětské pokoje také rozzáří veselá světýlka v podobě stromečků, sněhuláků, sobích hlaviček a Santa Clause.

Tesco

 

Reklama