Styl

Dejte sbohem popraskané a zrohovatělé kůži…

Naše ruce i nohy dostávají v zimních měsících pořádně zabrat. Zatímco rostoucí chlad a suché ovzduší se podepisují na vysychání rukou, nošení teplých ponožek v kombinaci s nepříliš prodyšnou obuví udělají zase své na nohou. Proto je intenzivnější péče právě v zimních měsících vice než na místě.

Společnost CYNDICATE, výhradní dovozce přírodní egyptské kosmetiky Eva Cosmetics, představuje léčebný Eva Glycerinový pleťový krém (55 g). Ten díky vysokému obsahu glycerinu pokožku zvlhčuje a regeneruje. Pečuje nejen o pleť v zimních měsících, ale pomůže také s popraskanou kůží na rukou, nohou, stejně jako se zrohovatělou kůží na patách, loktech apod. Eva Glycerinový pleťový krém je k dostání v lékárnách, stejně jako na internetu např. na www.eva-shop.cz.

Hojivé účinky glycerinu

Glycerol neboli glycerín je kapalina bez zápachu, sladké chuti. EvaVe zředěném stavu se používá ke zvlhčování pokožky a sliznic, neboť váže atmosférickou vlhkost a tím ji přenáší do povrchu těla. Proto se používá mimo jiné v kosmetických výrobcích, zejména jako přísada v hydratačních krémech a mýdlech.

 

Eva Glycerinový pleťový krém (55 g)

Jedinečný léčebný pleťový krém s vysokým obsahem glycerinu účinně hydratuje a regeneruje pokožku. Pleť je ihned po nanesení viditelně hladší. Krém má všestranné použití. Kromě péče o obličej je tak účinným pomocníkem při řešení problémů s popraskanou kůži jak na rukou, tak i nohou, se zrohovatělou kůží na patách, loktech, těle, stejně jako pro hojení kůže po odření apod. Okamžitě se vstřebává a nezanechává pokožku mastnou. Orientační maloobchodní cena je 73 Kč.

Základní informace o produktech Eva Cosmetics

K výrobě kosmetiky Eva se používají osvědčené přírodní látky: výtažky z olejů a silic, dále hřebíčkový olej, mandlový a kokosový olej, léčebné byliny orientu, pravý med, aloe vera atd. Od konkurenčních výrobků se Eva produkty odlišují zejména svojí prokazatelnou účinností a vysokým obsahem přírodních látek. Tváří kosmetiky Eva v České republice je moderátorka Eva Decastelo.

   
23.01.2015 - Krása - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme