Muž ukazuje

Všem bývalým čtenářkám magazínu Žena-in!

Konečně se nám - mužské internetové frakci - podařilo hacknout tento magazín, a zlikvidovat tak jednu ze stěžejních základen žen na internetu. Protože systém programoval muž, tvor dosahující nezměrné inteligence, nebylo to vůbec snadné, ale dobrá věc se podařila!

Jistě jste si zvykly na pravidelná denní témata, ale tomu, bývalé čtenářky, odzvonilo. My chlapi si vystačíme sami, proto na redakční e-mail nic nepište, stejně na to budeme dlabat!

Zatím se nám nepodařilo nabourat se do grafického systému ani do historie článků, takže ještě dnes máte šanci, prolistovat si vaši starou Ženu-in a naposledy si přečíst nudné a duchaprosté ženské tlachy. Pevně věříme, že naši zkušení hackeři zvládnou tento problém vyřešit do dnešní půlnoci, kdy se na doméně www.zena-in.cz konečně a trvale uhnízdí nový osvícený portál pro svobodné pány s názvem: Šťastný muž.

Ženy, nezoufejte! My muži vás máme do jisté míry rádi, to když plníte své povinnosti, co se našeho libida a pohodlí týče, a nesdružujete se například na internetových serverech. Takové jednání je pro vás krajně nebezpečné a může zkreslit váš pohled na muže. Naštěstí jsme tu my, uvědomělí chlapi, kteří vám včas podobné radovánky zarazí.

Takže, slípky, alou k plotně! Milenky, alou do postele! A koukejte sekat dobrotu!

Reklama