.

Dejte letos vale holicím strojkům, teplým ponožkám a drahým krémům na vrásky

Dárky

Dejte letos vale holicím strojkům, teplým ponožkám a drahým krémům na vrásky

„Štědrej večer nastal, koledu přichystal.“

Dochází vám inspirace při výběru vánočních dárků pro své nejbližší? Chcete je potěšit něčím, co mají rádi a zároveň jim k tomu dát ještě něco navíc? Společnost Jan Becher - Pernod Ricard pro letošní vánoční svátky připravila speciální vánoční balení s mnoha novinkami, se kterými budete ve svém okolí zaručeně sklízet úspěch. Vybraná vánoční balení budou spolu ostatními v nabídce maloobchodních řetězců od října 2011.

Becherovka Original

becherovkaTento tradiční bylinný likér nechybí během vánočních svátků snad v žádné české rodině. Becherovka Original své spotřebitele zajisté potěší vánočním balením Becherovka (0,7l) se dvěma originálními skleničkami, do kterých patří jedině ledově vychlazená Becherovka Original.

  • Maloobchodní cena: 299 Kč

Havana Club Añejo 7 años

Havana clubSedmiletý kubánský rum Havana Club Añejo 7 Años (0,7l) je považován za jeden z nejušlechtilejších rumů na světě. Díky vánočnímu balení Havana Club Añejo 7 Años si budete moci zavzpomínat na letní dobrodružství na písečné pláži pod vánočním stromečkem za doprovodu vánočních koled.

  • Maloobchodní cena: 699 Kč

Jameson

JamesonTrochu irského vánku do vašich přetopených obývacích pokojů zajisté vnesou dvě speciální vánoční balení irské whiskey Jameson (0,7l). V nabídce bude tradiční balení s dvěma originálními skleničkami Jameson a pokud máte ve svém okolí filmového nadšence a milovníka irské whiskey Jameson v jedné osobě, určitě uspějete s Jameson (0,7l) lahví v plechové tubě v podobě filmové klapky.

  • Maloobchodní cena: 479 Kč
  • Maloobchodní cena: 459 Kč

Ballantine's

Ballantine\\'sDárkové balení Ballantine's určitě potěší každého muže, který si rád vychutná kvalitní skotskou whisky. Dárkovou kazetu s originálními Ballantine's skleničkami uděláte jistě radost i jejich něžnějším polovičkám, které si tuto jemnou, zlatavě hřejivou tekutinu v poslední době také velmi oblíbily.

  • Maloobchodní cena: 389 Kč

Chivas Regal

Chivas RegalSuper prémiová skotská whisky by neměla chybět v žádné domácnosti, kde vědí, jak má chutnat ta nejlepší skotská whisky. Chivas Regal se vyznačuje vytříbeně jemnou chutí čtyřiceti nejlepších jednodruhových whisky a její ochutnávka je tedy velkolepým zážitkem, který k výjimečným příležitostem, tedy i k Vánocům, patří. Na trhu se objeví nové designové vánoční balení Chivas Regal (0,7l) spolu s dvěma skleničkami.

  • Maloobchodní cena: 949 Kč
   
19.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme