Bulvár

Dejdar svými vousy naštval Slováky


Ve třetí televizní sérii Zdivočelé země si na sebe představitel hlavní role Martin Dejdar (43) upletl doslova bič. „Svému" Maděrovi vymyslel plnovous a pak ho musel nosit bez přestávky celých patnáct měsíců. Ve čtvrté sérii, k jejímuž natáčení se pomalu schyluje, prý rozhodně už vousy nosit nechce.

„S těmi vousy to byl můj vlastní nápad. Posléze jsem si hodně nadával, protože jsem si na ně nikdy nezvykl. Hrozně to svědilo," přiznává Dejdar.

V té době na Slovensku tančil v soutěži Bailando a s jeho plnovousem měli problém někteří tamní novináři. Ti houfně psali do slovenských novin, že český herec svými vousy vyjadřuje hrubou neúctu ke Slovákům. Martin chápe, že z estetického hlediska by bylo lepší, kdyby byl oholený. Ale kvůli roli v televizním seriálu se oholit zkrátka nemohl. Přestože slovenský bulvár pro tuto skutečnost neměl pochopení, Dejdar se společně s taneční partnerkou dostal až do finále a skončili třetí.

Když natáčení série Zdivočelé země po dlouhých měsících skončilo, Martin si velmi oddychl a oholil se.

Netrvalo dlouho a jeho další role, tentokrát v právě vysílaném sitcomu Comeback, opět vyžadovala bujný porost. Ovšem nikoli na tváři, ale na temeni hlavy.

„Musel jsem mít dlouhé vlasy, ale ty moje nebyly," směje se Dejdar, který v úloze vlasatého Ozzáka paruku neodložil, stejně jako odrbanou džínovou vestu s nášivkami. Přestože si roli rockového fanouška užíval, některé ohlasy z řad pravověrných metalistů nejsou příznivé.

„Takhle se rocker nechová. Dělá hardrocku a metalu ostudu," tvrdí někteří příznivci tvrdého rocku.

„Žádné recenze mě nezajímají. Už to, že někdo sitcom takhle hodnotí, je úplně absurdní. Vůbec nechápu, jak se tím někdo může zabývat. To jsou přece smyšlené figury. Sitcom je vymyšlená záležitost a je zcela mimo realitu. To je, jako kdyby někdo rozebíral, jestli má mít čert zatočené rohy ven nebo dovnitř," rozčiluje se Martin Dejdar.

   
04.11.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. [5] lleennaa [*]

  šája: ona to ptákovina je,ale o tom to je,ne?
  Prostě super oddychárna...jak sem si říkala,že se na takový kraviny nebudu dívat,tak tohle jsem uvítala...čumím na to s jazykem na vestě.Jinak teda v Zdivočelé zemi je pan Dejdar k nakousnutí..i bych si zahrála tu jeho manželku,ted nevím jestli Ivonku či Ilonku
  Moc moc se těším na další díly...

  superkarma: 0 04.11.2008, 21:36:39
 2. avatar
  [4] šája [*]

  Já momentálně považuju Comeback za to nejlepší ze současné původní domácí seriálové tvorby Ze začátku jsem myslela, že to bude ptákovina, ale od druhého dílu se dívám pravidelně

  superkarma: 0 04.11.2008, 18:49:30
 3. avatar
  [3] aninas [*]

  Pokud nekdo nechape sitcomy, at na ne radeji nekouka. Je to docela dobre na odreagovani a zasmani. Nic na premysleni. Proste takovy TV komiks

  superkarma: 0 04.11.2008, 17:46:19
 4. avatar
  [2] *modrá [*]

  Comeback nesleduju pravidelněm ale co jsem zachytila tak tam byly některé docela vtipné hlášky :-)
  Dejdarovi přeju kšeftík. A ten plnovous mu fakt nesluší.

  superkarma: 0 04.11.2008, 17:13:53
 5. avatar
  [1] JAM [*]

  Mám Dejdara jako herce a nebo i v roli moderátora , s vousy i bez vousů, docela ráda. Divím se ovšem, že se nechal " najmout" podobně jako ostatní dobří herci do toho stupidního Comebacku. Viděla jsem jen jeden dil a nemusím více. Naprosto nesnáším tyhle přiblblý seriály, a pak i ty ,kde mně "smích" nutí se smát ve chvílích, které mi směšné nepřipadají a potlesk v situacích, které si ho nezaslouží.... možná tomu nerozumím...

  superkarma: 0 04.11.2008, 15:52:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme