Bulvár

Definitivní konec, nebo jen spánek?

Milé čtenářky,

 

těm pozornějším z vás jistě neuniklo, že od prvního prosince na magazínu Žena–in skončila Porodnice.

I když.... Slovo skončila není tak úplně správné. Vhodnější slovo je usnula.

 

Ano, Porodnice na nějaký čas usnula a to jen proto, aby se přibližně za dva měsíce mohla probudit do úplně nové podoby. Do podoby, která, jak věříme, vás osloví, upoutá a třeba vám i poskytne zázemí, do kterého se budete rády vracet...

 

Co nového pro vás maminky tedy připravujeme?

Čekají vás nejen zajímavé články, ale i příběhy ze života, poradny, diskuse.

Nechceme se zaměřit jen na jeden jediný směr. Naopak, chceme vytvořit Porodnici barvitou, pestrou, žijící si svůj vlastní život. Chceme, aby Nová Porodnice byla jakýmsi útočištěm vašich otázek, zkušeností či obav.

 

Pravidelně vás budeme informovat o všem novém v porodnictví, seznamovat vás s alternativními porody, poukazovat na zajímavosti a přinášet vše důležité jak pro vás, tak pro vaše děťátko.

 

Těšit se především můžete na obrovské množství tematicky seřazených diskusí, které mnohé z vás bezesporu uvítají.

 

Tvář Nové Porodnice je sice ještě zahalena rouškou tajemství a čeká na své zrození, ale přesto již dnes víme, že naším cílem je vaše maximální spokojenost.

Zkrátka - Nová Porodnice bude pro vás a o vás.

 

A proto, aby vaše požadavky, náměty, přání, připomínky mohly být splněny na 100 %, připravili jsme pro vás tuto speciální e-mailovou adresuporodnice@zena-in.cz , na kterou nám již teď můžete psát vše, co vás ohledně Porodnice zajímá a co byste na nové příloze uvítaly.

 

Máte nápady, témata, přání? Pak neváhejte a napište nám! Protože jen s vaší pomocí bude mít Nová Porodnice tu pravou tvář. Tvář, která vás pohladí na duši a zahřeje u srdce.

 

P.S. Pokud máte zájem vrátit se k článkům, které na Porodnici vyšly v minulosti, naleznete je v rubrice Porodnice.

   
06.12.2004 - Společnost - autor: Sabina

Komentáře:

 1. avatar
  [12] evusche [*]

  Manx: ne, to si samozřejmě nemyslím, ale mě když nějaké téma nezajímá, tak si ho nečtu nebo se mu vyhýbám obloukem a neusurpuju pořád dokola, že tohle teda ne
  Já, i když děti nemám a do porodnice se zatím nechystám, tak mě zajímají věci kolem rodiny a dětí. Proč ne? Jednou se mi budou hodit. A od těch, co už to mají za sebou a chodí vyprávět své zážitky a zkušenosti, se přiučuji.

  superkarma: 0 07.12.2004, 08:54:51
 2. avatar
  [10] Dewey_Dell [*]

  Bezvadný! Těším se na novou porodnici, už i takhle to bylo celkem fajn, i poradna, až na to, že pan doktor Kaucký by potřeboval aspoň deset rukou, aby stíhal odpovědět na všechny dotazy... Je to vážně skvělý, že to chcete ještě zpřehlednit a rozšířit, některý informace člověk najde málokde.. Díky
  Rikina, Manx: Vždyť vás nikdo nenutí to číst, ani mít děti... Nebo snad jo? Prostě jde o přístup k informacím, i kdyby byly o zahrádkaření, který třeba zajímá zrovna vás. Ale téma "těhotenství a děti" prostě hodně ženskejch zajímá, protože buď děti mají, nebo je mít chtějí. Že vás ne, to je vaše věc.
  Držím redakci palce a těším se!

  superkarma: 0 06.12.2004, 21:34:19
 3. avatar
  [7] evusche [*]

  Rikina: Riki promiň, ale já už fakt z těch tvých připomínek fakt nemůžu tak proč sem chodíš, když je to tady tak na hovno a všechno se píše jen pro nás mladé a nic konkrétního pro tebe? Tobě se asi taky zavděčí málokdo viď?
  Je nás tady hodně mladých a my tu porodnici prostě potřebujeme. Stejně tak jako ¨ženský v letech potřebují poradnu o přechodu. A já s tím souhlasím. Proč by tady nemohla být poradna i pro ženy v klimakteriu?
  I když si myslím, že ty do takový poradny máš hoooodně daleko

  superkarma: 0 06.12.2004, 15:41:40
 4. [4] Rikina [*]

  Milá redakce, těm pozornějším z vás jistě neuniklo, že se tady najde několik čtenářek, které by uvítaly i jiné články a přílohy, než zaměřené na matky současné či budoucí. Domnívám se, že na tomto serveru je nezdravě přeplínkováno, a že ženy-in přece jen mají taky tu a tam jinej zájem než potomstvo a dění kolem něj.

  superkarma: 0 06.12.2004, 13:47:07
 5. avatar
  [1] evusche [*]

  už se těším na NOVOU porodnici

  superkarma: 0 06.12.2004, 11:45:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme