Bulvár

Debbie Roweová chce Jacksonovy děti

LOS ANGELES - Až do dnešních dnů prý někdejší zdravotní sestra Debbie Roweová, bývalá manželka Michaela Jacksona, striktně dodržovala dohodu, již s popovým králem uzavřela na roli náhradní matky.

Není jejich pokrevním otcem,“ prozradila nyní londýnskému listu News of the World. A dodala, že za své zrození vděčí Michael a Paris dvěma anonymním dárcům ze spermabanky.

Mimochodem, za roli náhradní matky si dala slušně zaplatit.
Na ruku dostala 8,5 milionu euro, k tomu vilu v hodnotě přesahující další dva miliony, auto, oblečení a šperky. Navíc měsíčně pobírala jakousi mateřskou rentu ve výši asi 50 000 euro za to, že se zřekla všech práv na děti, jež porodila, a tvrdila, že je zplodil sám Jackson.

Ujednání se prý nyní rozhodla porušit nejen kvůli ostře sledovanému procesu, v němž Michael čelí podezření ze zneužívání nezletilých a v případě jeho odsouzení by mohl být zbaven rodičovských práv, ale také ze strachu, že by mohl její potomky zavléci na nějaké neznámé místo mimo USA.
Podle jejího názoru má údajně spoustu vlivných známých, pro něž by bylo hračkou najmout si soukromé letadlo a beze stopy s nimi zmizet.
"Děsí mě také Michaelovo spojení s organizací Nation of Islam (Islámský národ). Sama jsem židovka, děti jsou také židé, a ti lidé nenávidí všechny židy. A Michael se dá tak snadno ovlivnit," zdůvodňuje dále své rozhodnutí požádat soud, aby jí svěřil veškerá práva na výchovu Michaela juniora i Paris.
Ke své žalobě, již hodlá podat někdy během dvou příštích týdnů, chce připojit mimo jiné i dokumenty, které prokazují, že kvůli prvorozenému Michaelovi podstoupila 28. a 29. května 1996 umělé oplodnění na gynekologické klinice v Beverly Hills, jež provedl doktor Hal C. Danzer. Nemluvě o její ochotě podat vlastní svědectví o tom, jak se na Michaelův příkaz vzdala na půl roku jakéhokoli sexu, aby se zcela vyloučila možnost, že otěhotní s nežádoucím partnerem.  

    
   
28.01.2004 - Společnost - autor: Pluspress.cz

Komentáře:

 1. avatar
  [8] mišička [*]

  Všichni víme, že M.J. už dávno hrabe na cimbuří a dokumentem o něm, který byl v telce, jsme se ujistili (někteří), že je tomu tak. On je stále dítě, které nemělo dětství (bohužel) a tak si to vynahrazuje nyní. K tomu je zakomplexovaný. A co se týká Debbie? Divím se, že když vidí své děti, jak chodí pod maskou a nemají žádné dětství, že už dávno s tím nic neudělala. Pokud si za to vzala peníze, tak předpokládáme, že je jen porodila, ale žádný cit k dětem nechová.....to prostě jsou vadní oba dva...ale dětí je mi opravu líto, protože jsou těžce mimo reálný svět...

  superkarma: 0 28.01.2004, 08:49:22
 2. avatar
  [7] Dašenka [*]

  Mě je hlavně líto těch dětí.Docela jsem překvapená,jak to v USA funguje - příklad. Sestřenice bývalé kolegyně nechala spící dítě v sedačce v autě před obchodem cca 10 minut a to na to auto ještě viděla z obchodu. Přijeli PD,začalo vyšetřování,že je to opuštění a týrání dítěte (stále spalo) nakonec se to vyřešilo tučnou pokutou. Tady na druhé straně jiný šílenec nutí veřejně děti chodit pod závojema (návštěva ZOO),má je izolované od ostatního světa a to zřejmě PD a sociálkám nevadí. Hold peníze hýbou světem,že

  superkarma: 0 28.01.2004, 08:08:46
 3. avatar
  [6] aninas [*]

  Jupíí: No jak asi? Deti adoptuje Snehurka a sedm trpasliku

  A nebo Bush vyhlasi jedno dite za Bin Ladina a druhe za Saddama a bude je mit u sebe na nejakem rancu.

  No .... tech moznosti je spousta

  superkarma: 0 28.01.2004, 07:58:15
 4. avatar
  [5] Žížala [*]

  Jupíí: měli by je zavřít do blázince voba dva...

  superkarma: 0 28.01.2004, 07:56:42
 5. avatar
  [4] Jupíí [*]

  Hádejte jak to dopadne ........?

  superkarma: 0 28.01.2004, 07:48:47
 6. avatar
  [3] aninas [*]

  Debbie chce Jacksonovi deti?????
  Snad chce SVOJE DETI! Dala si sice slusne zaplatit, ale jejich matkou je zcela neoddiskutovatelne. Ze ji neoplodnil sam Michael klasickym zpusobem, je zcela zarucene. Jesli se pri umelem oplodneni tam nekde prismodrchalo i nejake Michaelovo sperma, to lze dokazat zkouskou DNA.

  superkarma: 0 28.01.2004, 06:32:10
 7. avatar
  [2] Žížala [*]

  Pluspressu se tady taky koukam dneska urodilo... ;-)

  superkarma: 0 28.01.2004, 06:29:48
 8. avatar
  [1] Suzanne [*]

  Tak nevím, nějak se těch magorů urodilo...

  superkarma: 0 28.01.2004, 04:06:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme