Pokochejte se fotografiemi stylových spotřebičů do kuchyně, které byly nedávno představeny na pražském Designbloku. Tradiční italská společnost De'Longhi, výrobce kvalitních a stylových domácích spotřebičů, a britská společnost Kenwood, specialista na pomocníky do kuchyně, mají co nabídnout.

Co přesně mohli návštěvníci na Designbloku vidět, přiblížil generální ředitel De´Longhi Praga pan Andrea Natale: „Mezi nejdůležitějšími novinkami, které jsme představili, mohu nepochybně zmínit novou kolekci elektrospotřebičů De´Longhi Icona Vintage.

De Longhi

De Longhi

 

 

De Longi

Jedná se o kolekci výrobků zaměřených na přípravu ranní snídaně a italského espressa, které jsou myšleny a projektovány jako ikony italského designu. Kenwood pak představil svět barev v kuchyni skrze novou škálu výrobků Boutique Stripes.

 

Kenwood

Jedná se o výraz čistého designu spojeného s vysokou technologií, které se stanou v každé kuchyni záviděníhodnými a hýčkanými produkty.“

Kenwood

Obě jedinečné expozice vytvořila česká designérka MgA. Radka Janušková, která vystudovala průmyslový design na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Radka má za sebou již mnoho zkušeností s interiérovým designem, v současnosti se věnuje návrhům interiérů na volné noze. Ocenění: Česká židle - postup do finále mezi 10 nejlepších prací, vystaveno na Mobitex 06.

Reklama