Italský šéfkuchař a majitel restaurací Aromi a La Finestra v Praze Riccardo Lucque otevírá svoji školu vaření s názvem LABORATORIO, SCUOLA DI CUCINA přímo v centru hlavního města. Díky dlouholeté úspěšné spolupráci se značkami De´Longhi a Kenwood, zastupovanými společností De’Longhi Praga, se nyní ve škole vaření mohou hosté a účastníci kurzů seznámit s produkty obou značek naživo.

LABORATORIO

Kuchyňské roboty a tyčové mixéry Kenwood jsou součástí vybavení kuchyně a zároveň mají svou expozici v hlavní místnosti. Značka De’Longhi příjemně doplnila celý interiér školy vaření koutky s kávovary. Ty jsou k dispozici pro všechny milovníky pravého italského espressa, nadýchaného  cappuccina či café latte. Zájemci si mohou přímo na místě výrobky také zakoupit.

Riccardo Lucque a tým jeho spolupracovníků jsou garanty kvality výrobků Kenwood a De’Longhi, které denně používají. Proto také zájemci o zakoupení produktů těchto prestižních značek mohou přímo v prostorách školy LABORATORIO, SCUOLA DI CUCINA na adrese Krocínova 333/3, Praha 1, výrobky osobně vyzkoušet pod vedením zkušeného personálu, a to každý pracovní den od 10:00 do 16:00, nebo po telefonické domluvě na čísle +420 222 231 475 i v jiném čase.

LABORATORIO

Od roku 2010, kdy byl na český trh uvedený revoluční kuchyňský robot Kenwood Cooking Chef, se stal Riccardo Lucque jeho tváří a nadšeným uživatelem. Tento kuchyňský robot se zabudovaným indukčním vařením primárně určený pro domácí používání se tak stal i plnohodnotným pomocníkem v profesionálních kuchyních.

Reklama