Svou dcerku v první třídě dnes nafotila čtenářka Jarulka - i když jí bylo štěstím do pláče, povedly se jí pěkné fotky...

Další krásný dokumentární příspěvek nám k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Jarulka...


Pěkný sváteční den všem školákům a školačkám, kteří nastoupili do školy poprve nebo třeba i naposledy. A také samozřejmě i vám čtenářkám.

Dneska jsme doprovodili poprve dceru do první třídy, ráno vše proběhlo v klidu, nezaspali jsme, ale vstávat se nechtělo nikomu. Šli jsme dceru doprovodit i s tatínkem a mladším bráškou. Sešli jsme se před školou, seřadili se k paní učitelce a následovali ji do třídy. Dcerka je v 1. B usadila se do druhé lavice uprostřed a plná očekávání nehnutě seděla a čekala co se bude dít. Po krátkém představení paní učitelky a spolužáků si schovali do aktovky učebnice a další pomůcky, dostali knihu, vše jsem se snažila vyfotit i přes slzy v očích.

jarulka

Zítra už nám to začne, bude se učit pouze 2 hodiny, už si připravila do aktovky i 2 učebnice, pastelky a tužku, tak snad jí to tak vydrží i nadále.

jarulka

Přeji všem klidný školní rok i když nebude plný samých jedniček!

S pozdravem,
Jarulka

Pozn.red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 3. září 2012: Malý školáček, školačka

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, kterou čtenářku jsem vyhodnotil jako vítězku tématu a odměním ji slíbeným dárkem, totiž sadou psacích potřeb STABILO a vybarvovací knížkou Hravé úkoly pro kluky a holky - uvolňovačky (vydal FRAGMENT).

ceny

Reklama