Nejde o chlubení se cizím peřím, čtenářka Datura se totiž rozhodla pochlubit obrázky své dcery, na nichž jistou genetickou zásluhu má...

Máte šikovné dítě? Dcera čtenářky Datury krásně maluje...


Dobrý den,

původně jsem neplánovala chlubit se cizím peřím, ale jde o mou dceru, tak na tom trochu zásluhy mám i já, aspoň co se genetiky týká. Od mala ráda kreslila a jedinou školou, kterou považovala za nejlepší, byla umělecká průmyslovka. Tehdy na ni byl obrovský nával dětí i ze Slovenska. V talentovkách se dostala mezi tři nejlepší a mohla si tak plnit svůj největší sen. Škola ji moc bavila a malováním skla se zabývá dodnes. Krom toho maluje i obrazy, ale jen pro sebe, nás nebo své přátele.

Velkou radost má i ze své šestileté dcerky, která, jak se zdá talent po mamce zdědila. Maluje jakmile má na dosah papír a tužky a musím uznat, že na ni nemám. A když se ji zeptáte, čím chce být, tak samozřejmě malířkou.

Přikládám pár povolených fotek, na první je její úplná prvotina, na druhé dárek pro mě, na třetí dárek pro tátu, dárky, které udělají radost největší.

sklenka

vaza

vaza

Zdraví,
Datura

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma 3. října 2012: Jaká jste malířka? Pochlubte se!

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední novince, která dnes vyjde ve 21.00 hodin (viz informace zde: Redakční experiment: Dnes editujeme do 21.00) se dozvíte, kterou z přispěvatelek jsem se rozhodl odměnit krásnou a inspirativní publikací Čínské malířství (vydal Knižní klub).

malirstvi

Reklama