.

Dávejte pozor na pletací jehlice, nevíte, kdo si na ně může sednout

Novinky

Dávejte pozor na pletací jehlice, nevíte, kdo si na ně může sednout

Teď tu pro vás mám jeden téměř neuvěřitelný příběh, naštěstí s dobrým koncem! Čtenářka louskacek2 se s námi podělila o příběh rodinného psa, který souvisí s pletací jehlicí. Přečtěte si ho, je to opravdu zajímavé. A pozor na jehlice!

Milá redakce, ženy-in,

minulý týden o víkendu mi večer kolem 22. hodiny zvoní telefon. Pokaždé když takhle někdo volá, leknu se, že se něco stalo. Což se mi potvrdilo. Naši mají dnes už cca 11 letého labradora rodinného miláčka a skončil na veterině.

Proč, no to se podržte. Na spaní v zimním období jsem zvyklá míti teplé ponožky. Ty od nedávna u nás v rodině plete mamka z vlny. Nutno říci, že byly i letos vánočním dárkem na mé přání. Takže mamka někdy začátkem prosince vyráběla. Asi všichni víte jak vypadají jehlice na pletení ponožek a jak jsou dlouhé...

Nu co se nestalo... našich labrador je vyloženě gaučový typ, má své vlastní křeslo. Né že by mu ho někdo kupoval, ale prostě si ho osvojil. To by ještě nebylo tak hrozné, kdyby se milý labrador v době, kdy ostatní spí tajně nepřesouval na gauč. Nu a na to málem doplatil. Na gauči totiž mamka pletla ty ponožky a zřejmě jí zapadla jedna jehlice. To bylo začátkem prosince, jehlici nepostrádala.

Poslední týden měl pes trošku problém dostat se do auta, kam vždycky skočí sám do kufru a jedou směr chata. To bylo jediné, čeho si naši všimli, nic jiného na něm nebylo. I já byla několikrát na návštěvě nic neobvyklého jsem neviděla. Ano, nešťastnou náhodou si zřejmě při jednom z nočních tajných výletů směr gauč musel zmiňovanou jehlici vrazit do sebe. Naštěstí si ji vrazil u zadní nohy, první na co mířil byl rentgen, kde se naštěstí potvrdilo, že orgány zasaženy nejsou, nicméně nikdo nevěděl, jak střeva... a tak podstoupil operaci, kde se zjistilo, že při té smůle při něm stál psí svatý a celou jehlici si píchnul pouze do svaloviny. Zmiňovaná jehlice už v něm, ale samozřejmě za celou dobu začala korodovat, a tak byla obava z otravy krve.

Druhý den si ho naši vyzvedli, byl čilý, svěží jak když nic nepodstoupil. Naštěstí se ze všeho oklepal a od prvního dne je naprosto v pohodě. Mamka dostala od doktora jehlici a přísahala, že už na pletení ani nešáhne. Všimli si toho tak, že mu ta jehlice začala vylézat... zpětně si prohlíželi fotky a dohedali jednu, kdy už cca 12. prosince, když vědí kde hledat ji měl chudák v sobě.

A tak varování pro všechny pletařky a majitelky domácích miláčků: není nad to si jehlice přepočítávat a v případě že jedna chybí ji dohledat, pač nikdy nevíte, kde skončila...

louskacek2

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou


Milá louskacek2,

nemyslela jsem si, že by se tohle mohlo někdy stát. Některé příběhy ze života jsou opravdu neuvěřitelné... Jsem ráda, že je pejsek v pořádku.

Hezký den,

Lucka

   
28.04.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [5] spavec [*]

  Jehlice uklízím, chudák pejsek, určitě to bolelo. Konec dobrý, všechno dobré...

  superkarma: 0 17.05.2014, 20:20:55
 2. avatar
  [4] hela.cb [*]

  Mě se před hodně lety stalo něco podobného. Manžel si vrazil háček na háčkování do nohy. Nad kotníkem. 

  Manžel byl po bouračce a měl na noze slabší kůži. 

  Byla jsem tenkrát na mateřské s jednou z dcer. Dopoledne jsem se věnovala dceři a přitom jsem háčkovala nějakou dečku. Zároveň jsem u toho i vařila oběd. Když přišel manžel z práce odhodila jsem háčkování a oběd dovařovala. On si lehnul na pohovku, kam jsem předtím odhodila rozdělanou dečku. Najednou zařval a z nohy mu koukala bílá rukověď háčku na háčkování. Nadával jak špaček. Já jsem dostala záchvat smíchu a nebyla jsem schopna mu háček z nohy vyndat. Běžela jsem do prvního patra za matkou aby mu háček vyndala. Ta chudák první moment nevěděla jestli brečím nebo se směju a co se děje.

  Seběhla semnou dolu. Rozstřihla ponožku k háčku a opatrně ho z nohy vyndala. Zalepily jsme díru v noze náplastí, takže to dopadlo dobře. Měla jsem pak pár dní tichou domáctnost.

  superkarma: 0 28.04.2014, 17:56:06
 3. avatar
  [3] hela.cb [*]

  Sml30

  superkarma: 0 28.04.2014, 17:33:06
 4. avatar
  [2] kobližka [*]

  No,to snad ani není možné ...

  superkarma: 0 28.04.2014, 14:53:12
 5. avatar
  [1] luneta [*]

  hlavně,že pejskovi nic není

  superkarma: 0 28.04.2014, 14:49:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme