Už z titulku patrno, jak se k dnešnímu tématu staví naše čtenářka Datura. A to jsem se spolu ještě i shodly na jedné myšlence. Jestli chcete vědět na jaké, klikněte na příspěvek.

Dobrý den všem,
dušičkový čas na mě nepůsobí depresivně, naopak ráda si zajdu na hřbitov. Líbí se mi upravené a osvětlené hroby a lidé mi připadají, tak nějak hodnější než jindy. Na své rodiče vzpomínám ráda. Taťka sice umřel brzo, ale s mamkou jsem žila do své svatby. Na vzájemné problémy už jsem dávno zapomněla a připomínám si jen to hezké.

Zároveň věřím, že nade mnou pořád drží ochrannou ruku. To, že mi v lese ukáže, kde najdu houby, o tom jsem už psala. A taky věřím tomu, že když zemřel náš dobrý kamarád, poslal mi na zahradu krásného motýla. Ale jen jednou a na chvilku. Určitě mezi nebem a zemí něco je.

Tvrdí to i moje dcera. Před měsícem ji náhle zemřel manžel. Tu noc, co ho operovali, stála na terase, kde spolu často pili kávu. Byl krásný večer, teplo, svítil měsíc a byla skoro půlnoc. Najednou přes měsíc přeběhl mrak a jí ovanul ledový závan přes obličej. Přišlo jí to divné. Ráno jí zavolali z nemocnice, že manžel před půlnocí zemřel. Je skálopevně přesvědčená, že se s ní přišel rozloučit a já tomu věřím . A s manželem jsme se už domluvili,že když někdo z nás zemře, dá tomu druhému nějaké konkrétní znamení, že je život po životě.

Zdraví Datura

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

________________________

Taky jsme se takto domluvili, jenže můj manžel tomu pořád moc nevěří, že to půjde (( Tak jedině, že bychom skonali spolu - jako Romeo a Julie ))
Tak to jsem reagovala jen tak trochu na odlehčení, protože i já tomu věřím ..
Děkuji, že jste napsala, pěkný příspěvek.
Přeji krásné a klidné Dušičky
Saša

Téma dnešního dne: Dušičky a duchové

  • Uctíváte Památku zesnulých?
  • Vzpomínáte s úsměvem nebo s uplakanýma očima?
  • Pokoušela jste se někdy dostat své blízké zemřelé „zpátky k nám“?
  • Máte zkušenosti s duchařinou?
  • Zúčastnily jste se někdy nějaké spiritistické seance?
  • Věříte, že je „něco“ nad námi?
  • Věříte, že nás naši zemřelí „vidí“ a svým způsobem i ochraňují?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Toto téma je mi velmi blízké, a tak se opravdu moc těším na vaše příspěvky.

  • Všem pisatelkám, které se zúčastní dnešního tématu, bude přiděleno 500 bodů do věrnostní soutěže.
  • A jeden nejzajímavější příspěvek bude ještě zvlášť odměněn pěkným dárkem: dvěma knihami z nakladatelství Knižního klubu

knihy

Reklama