Další krásný příspěvek, formou i obsahem, je od čtenářky Datury. Přečtěte si, co ona považuje ve svém životě za opravdový majstrštyk, za co by se pochválila. A já jen dodám, že právem.

Dobrý den,
na pár věcí ve svém životě jsem opravdu pyšná, ale jen tak nějak pro sebe. Co ale považuji za opravdový majstrštyk je to, že se nám podařilo vychovat z našich dětí kvalitní jedince. Je to samozřejmě souhra obou rodičů. Ne vždycky se problémy řešily v klidu, ale pokaždé jsme chtěli , aby se děti necítily pokořené a nikdy jsem jim úmyslně nesnižovala jejich vlastní sebevědomí tak, jak to dělala moje matka mně. I když říkala, že mě tím chtěla vyburcovat. To se jí sice dařilo, ale na každého to nezabírá.

Nechválím se, ale jsem pyšná na to, že jsem dcerám dopřála, aby se v životě zaobíraly tím, co je opravdu baví a tak mají obě zaměstnání, která jsou zároveň jejich koníčkem a je to znát.

Tím, že doma viděly pohodu, mohly si udělat obrázek, jak může třeba manželství vypadat a ani jedna s tím pak neměla problém. Jsem přesvědčená, že pokud děti doma slyší hádky, vidí otce, jak bije matku, nemohou ve svém životě jednat jinak, protože jiný model neznají.

A taky vím, že pokud by se cokoliv stalo, naše děti nám pomohou.

Zdraví Datura

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________

Myslím, že není potřeba žádného komentáře.
Děkuji, že jste tento příspěvek poslala. Popsala jste něco, co zaslouží velkou (samo)pochvalu .
Pěkný, spokojený život a pozdravujte dcery
Saša

Nestyďte se za obyčejnou lidskou vlastnost, jako je chvála, přesněji řečeno samochvála. Když to nikdo jiný za vás neudělá, proč si to dnes nezkusit?
Věřím, že se máte čím a za co pochlubit.

  • Ať už za podařené vánoční cukroví, nebo za překonání některých partnerských vztahů, či za úspěšné zvládnutí autoškoly nebo jízdy na sněhu.
  • Pochválit se můžete také za to, že jste slušně vychovala děti, anebo i za to, že vám to dnes či kdy jindy obzvlášť sluší.
  • A že si toho jiní nevšimli? Všimneme si toho my.

Téma dnešního dne: Za co byste sama sebe pochválila?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Prvních deset nejrychlejších pisatelek odměním 500 body do věrnostní soutěže. Budou se hodit :)

A jedna z vylosovaných si ještě může sama pro sebe dopřát premiovou tabulkovou čokoládu merci.

c

Reklama