A máme tady další vzornou čtenářku Daturu. Důkaz toho, že má dárky už opravdu nakoupené, přikládá i na fotografii. Přečtěte si další pěkný příspěvek.

Dobrý den,
od doby, co se dcery vdaly, jsme zavedli zvyk pořádat štědrovečerní večeři i nadílku u nás. A protože bych nikoho nerada viděla zklamaného nebo dokonce slzy, řešíme dárky společně. Každý z nás napíše dopis Ježíškovi a tam dá několik tipů na dárek, který by ho opravdu potěšil a ti ostatní si z toho vyberou. Já pak přidám pár drobností.

Třeba jedna dcera maluje, tak dostane olejové barvy /těch není nikdy dost/, nebo plátno nebo štětce, druhá dcera má ráda vonné svíčky, teď už se dají koupit krásné, nebo dostane oblíbenou kosmetiku. A protože jsem si všimla, že ani jedno vnouče nemá album fotek, nechala jsem jim udělat fotoknihy z fotek, které jsem fotila já od malička po současnost. Plno fotek ani neviděli, tak věřím, že to bude milé překvapení.

 Dárky nebalíme, rozčilovaly mě ty kupy papírů, když si to u nás rozbalovali. A tak nám dobře fungují papírové vánoční tašky, ve kterých si dárky i odvezou domů. Většinu dárků nakupuji v internetových obchodech. Mám na to klid a hlavně nemám ráda návaly v obchodech. Letošní dárky už mám všechny nakoupené a věřím, že u stromečku zavládne radost a pohoda.

 Jen jednou se to nepovedlo. To když jsem nakoupila dárky mamce a ona nečekaně těsně před Štědrým dnem zemřela. Ale na druhou stranu si může být jistá tím, že si na ni vždycky o Vánocích vzpomenu.

 Zdraví Datura

 PS: hádejte, ve které tašce jsou dárky pro mě?

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

t

____________________

Tak já hádám, že v té s tím motýlkem. A jinak je to dobrý nápad, jen ty tašky a žádné hory papíru, to je pravda. A já mám ještě úplně nejradši takové ty neutrální tašky – putovní (jako je právě ta s tím motýlkem))
Děkuji za příspěvek i pěknou fotografii a užijte si pohodový předvánoční čas.
Saša

Téma dnešního dne: Už kupujete vánoční dárky?

 • Máte už nějaké nakoupeny?
 • Řídíte se přáním svých dětí? (dospělých)
  nebo kupujete dle vlastního uvážení
  A také dle finančních možností
 • Nakupujete s předstihem nebo na poslední chvíli?
 • Kupujete všem příbuzným, nebo jenom některým?
 • Kupujete i svým kamarádkám a známým?
 • Kupujete na objednávku, přes internet nebo osobně?
 • Líbí se vám vánoční nákupní atmosféra nebo ji považujete za nákupní šílenství?
 • Pro koho máte dárky nakoupeny nejdřív?

O nákupech vánočních dárků, na které máte už nejvyšší čas
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: dámským parfémem od firmy Avon / CITY RUSH

parfem

Reklama