Úsměvný příspěvek přišel od čtenářky Datury. A nechybí ani fotografie „Ježíškova“ zvonečku, který zvoní tahem za lanko ))

Dobrý den,
jako malá holka jsem na Ježíška věřila. Psala jsem mu dopisy, dárky, po kterých jsem toužila, jsem mu i namalovala a Ježíšek mi je vždycky přinesl. Dodnes nevím, jak to mamka dělala, že jsem si nikdy nevšimla, ani jak zdobí stromeček, ani kdy pod něj dala dárky. Zkrátka zazvonil zvoneček a v obýváku už bylo všechno nachystané. Protože se mi ten moment překvapení moc líbíl, dcerkám jsme Vánoce s Ježíškem připravovaly dost dlouho.

S vnoučaty už to bylo trochu složitější, nebylo snadné je ošálit. Už jsem tu psala, že Štědrý večer se  plno let slaví u nás. Přijdou dcery s partnery a vnoučaty a všechny dárky jsou pod naším stromkem. Sotva se naučil trochu číst vnouček, dostal za úkol rozdávat všem dárky podle jmen na jmenovkách. Jenže vznikly problémy. Dcera napsala na jmenovku taťka a vnouček to nesl místo dědovi svému tátovi, to samé s mamkou. Vznikly ale i úsměvné situace, to když jedna dcera druhé napsala na jmenovku SÉGRA, vnouček to přečetl jako ZEBRA a netušil kam s ním.

Jediný, kdo u nás donedávna věřil na Ježíška, byla naše malá vnučka Iva. Ale loni už si děda musel zvonek přivázat na lanko, aby s ním mohl nepozorovaně zazvonit, ale stejně byl pořád pod jejím dohledem. A letos už dědovi rovnou řekla, že Ježíšek NEEXISTUJE, že jí to řekly holky ve školce a ty mají vždycky pravdu.

Jen mám strach, letos nás bude u stolu o jednoho méně a tak se bojím, že bude víc slz než úsměvů.

Zdraví Datura

PS: náš Ježíškovský zvoneček, který už hodně pamatuje

zv

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

____________________

Ten zvoneček je opravdu jak od samotného Ježíška. A určitě zvoní lépe, než ty novodobé.
A nebuďte na Vánoce smutní. Ten co s vámi nebude u stolu, jako by tam byl ))
Krásný adventní víkend a „veselé“ Vánoce
Saša

Téma dnešního dne: Kdy jste přestaly věřit na Ježíška

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: dámskou koženou peněženkou Oriano od od partnera dnešního tématu, internetového nákupního portálu www.zoot.cz. a tabulkou kvalitní, hořké čokolády Merci.

darek

Ať už na Ježíška věříte nebo nevěříte, tady ho najdete. :)

zoot

www.zoot.cz je internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. Zboží vám doručí poštou, kurýrní službou či messengerem, můžete jej vyzvednout i osobně. Na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Osobní odběr zboží: v Praze jsou dvě odběrná místa – doporučujeme Vánoční výdejnu radosti na Hlavním nádraží (je tady zkušební kabinka). Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). Pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát.

Nezapomeňte na Žena-in nákupní kolekci, kterou pro nás připravuje www.zoot.cz
Podívejte se, co jsme pro vás připravili:
http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Reklama