Má naše čtenářka s nickem malinke-kote. Jestli jí to přináší štěstí, nebo tomu nepřisuzuje zvláštní význam, to už se dočtete v jejím příspěvku. V každém případě se toto datu hezky pamatuje

Přeji všem pěkný den, dnes je opravdu zajímavé téma. Přemýšlela jsem, zda napsat či nikoliv. Já osobně na magická čísla nevěřím i když moje datum narození opravdu magické je. Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, zda mám nějaké svoje šťastné číslo či nikoliv. Jediné, co si pamatuji, že moje sestra pořád říkávala, že její šťastné číslo je 7 a proč? Protože je sedmý měsíc narozena ročníkem končícím sedmičkou. Kdybych měla brát šťastné číslo dle mého datumu, tak bych si mohla také vybrat 2, 1 a nebo 8.

Zda věřím na magii čísel? Abych pravdu řekla já na celou magii nijak nevěřím. To proč jsem se rozhodla napsat je opravdu jen proto, že jsem se chtěla pochlubit svým magickým datumem narození. Je ale pravda, že mě také zlákala výhra :-) nebudu lhát. Přesně jak se i říká že 13 přináší smůlu, hlavně když je to pátek 13tého, ale já takovým pověrám nevěřím. Není to podle mě magie, jenom si to prostě lidé vsugenerovali a myslí si, že onen pátek 13tého je špatný den a že se vždy něco špatného stane. Mě se tedy nikdy zatím nic špatného v tento krásný den nestalo.

Ale předejdu k mému datumu narození. To že jsem se narodila v listopadu, tady ví asi hodně lidí. Takže tam mám dvě jedničky, ale ono to pokračuje. Nejen dvě jedničky, ale to že jsem ročník se dvěmi osmičkami, to možná také většina z vás ví, ale jaký mám přesný datum, to už málokterá. Ano, mám tam opět dvě stejná čísla. Takže moje magické datum narození je opravdu 22. 11. 1988. Mé datum se mi opravdu líbí. Je pravda, že vypadá opravdu magicky, i když na to nevěřím, ale to je přesně ten důvod, proč vlastně píšu. Zaujalo mě téma ohledně toho, že mě hned napadlo moje datun narození.

Užijte si dnešní stále zasněžený i když mrazivý den. U nás to hlásí - 8 °C. No docela zima. Kdybych nemusela jít venčit našeho pejska, tak dnes nikam ani nejdu. Sice po třech dnech sněžení momentálně sněžit přestalo, ale zato je tam opravdu zima. Snad se oteplí a nebude dnes sněžit.

malinke-kote

Milé malinke-kote, díky za příspěvek, už jste se dlouho „neozvala“

Text nebyl redakčně upraven

Reklama