.

Databáze nebezpečných výrobků je přístupná díky bezplatné aplikaci

Novinky

Databáze nebezpečných výrobků je přístupná díky bezplatné aplikaci

Chcete si být jisti, že kupujete kvalitní výrobek, který nebude mít negativní vliv na zdraví vaše a vašich blízkých? Spotřebitelská organizace dTest provozuje největší on-line databázi nebezpečných výrobků. V současné době obsahuje přes 14 000 položek a měsíčně je zařazováno několik stovek dalších. Jen v červenci tohoto roku přibylo 300 nových položek. Databáze dTestu je propojená se známým celoevropským systémem RAPEX. Zařazovány jsou do ní velmi rychle také výrobky, před kterými varují české státní orgány i samotné testy dTestu.

aplikace

Foto: Shutterstock.com

Nebezpečné domácí spotřebiče, dětské hračky, oblečení, textil, módní doplňky, kosmetika, jídlo, nápoje, léky, doplňky stravy, dekorativní předměty, příslušenství pro řidiče, nábytek, sportovní vybavení a mnohé další nebezpečné výrobky. To vše je možné vyhledat v databázi nebezpečných výrobků na webové stránce dTestu.

Databáze dTestu čerpá z více zdrojů

Databáze nebezpečných výrobků dTestu je aktualizována na základě nových hlášení evropské databáze RAPEX i na základě varování českých dozorových orgánů, kterými jsou Česká obchodní inspekce, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Státní ústav pro kontrolu léčiv nebo Ministerstvo zdravotnictví ČR.

dTest databázi nebezpečných výrobků provozuje od roku 2010. Více na www.dtest.cz/nebezpecne-vyrobky.

   
25.07.2016 - Redakční novinky - autor: tisková zpráva

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme