Pobavte se u dalšího skvěle napsaného příspěvku od čtenářky daseny. Myslím, že i taková Halina Pawlovská by podle jejího dne mohla napsat scénář k dalšímu filmu ))

Jsem v důchodu, takže čas není můj problém, co stačím to udělám!!!

Ráno vstanu, umyju se , umyju zuby, obličej ošetřím krémem, zapnu PC a jdu se podívat na zena-in. co je tam za souteže. Proboha, tak to musím až odpoledne.

Musím se připravit k zubaři, proboha chtěla sem si umýt hlavu, tak honem do toho, lítám po bytě, abych něco sebou nezapoměla.

Beru kabelku, snad tam všechno mám ,co potřebuji, začnu se oblíkat, proboha, já mám kalhotky naruby, co kdybych někce omdlela?

Převlíkám, suším vlasy, lítám po bytě. Snad všechno mám, vyrážím do Prahy, cesta celkem volná, dokonce samá zelená na semaforech.

Snažím se zaparkovat, nikde není místo, objíždím Karlovo náměstí, Pane Bože, proč jsem si dávala  to kafe, vždyť vím, že je močopudné.

4x objetý Karlák, konečně zaparkováno, házím peníze do automatu, ale kafe dělá svý. Běžím na zubárnu. Kruci je to až v druhém patře, jsem zadýchaná, letím a letím, ale do druhého patra je to nějak vysoko, nacházím WC, Bože to je úleva, jsem zadýchaná, popadám dech.

Je mi nějak šoufl, proč? Sednu si do čekárny a čekám až mne sestřička zavolá. Pojdte dál paní, sednu si na křeslo a sedím, nic se neděle, sedím půl hodiny a nic, začínám být rozčílená.

„Doktoři se asi radili, jak by se mne zbavili“ asi, konečně přichází docentka, něco mi v té puse udělá a mizím ze zubárny,

Ještě chci nakoupit v Makru, letím do Makra, vyberu maso, zaplatím a jdu do auta.

Bože já jsem vůl, chtěla sem koupit ještě nějaké encyklopedie k Vánocům, vracím se do Makra, encyklopedie jsou v akci, výborně, ušetřila jsem. Letím do auta a jedu domů, ještě že mám vařeno, najíme se  a udělám si kafe, však ty souteže počkají.

Zapínám PC a koukám na Zena.in, snažím se vynalézt soutež, někdo zvoní: poštačka mi nese doporučený dopis, letím dolů. Převezmu dopis a letím k PC, hledám soutež, čtu mejly.

Panebože, to už je tolik hodin, jdu udělat večeři, ale chci se dívat na Prostřeno, nestíhám, sednu si k Prostřeno, přece trochu oddychu. K večeři bude jogurt, rozhodnuto, to je bez práce.

No nakonec jsi Daseno všechno stihla, musíš se pochválit, Daseno jsi dobrá, Daseno je na Tebe spoleh. Všechno jsem stihla, i ty kalhotky převlíknout, ale příště si beru do kabelky náhradni, co kdyby se stala nějaká nehoda.

Jsem dobrá, vše jsem stihla, sice ulítaná, ale stihla, znovu se chválím. Daseno jsi dobrá, jsi dobráááááááááááá.

Kouknu na zprávy, usínám, asi z toho hektického dne. Jsem vyštavněná. Konc dnešního poklidného dne, usínám-

Díky za každé nové ráno

dasena

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Milá daseno, věřím, že ono vám častokrát do smíchu asi není, ovšem příspěvek jste napsala bravurně. Úplne živě jsem si Vás představovala. Až budete příště na tom Karláku, stavte se na záchod i u nás. ))
Děkuji moc – a chvalte se a mějte neustále tak veselou mysl!
Saša

Nestyďte se za obyčejnou lidskou vlastnost, jako je chvála, přesněji řečeno samochvála. Když to nikdo jiný za vás neudělá, proč si to dnes nezkusit?
Věřím, že se máte čím a za co pochlubit.

  • Ať už za podařené vánoční cukroví, nebo za překonání některých partnerských vztahů, či za úspěšné zvládnutí autoškoly nebo jízdy na sněhu.
  • Pochválit se můžete také za to, že jste slušně vychovala děti, anebo i za to, že vám to dnes či kdy jindy obzvlášť sluší.
  • A že si toho jiní nevšimli? Všimneme si toho my.

Téma dnešního dne: Za co byste sama sebe pochválila?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Prvních deset nejrychlejších pisatelek odměním 500 body do věrnostní soutěže. Budou se hodit :)

A jedna z vylosovaných si ještě může sama pro sebe dopřát premiovou tabulkovou čokoládu merci.

c

Reklama