Svěží, rozzářenou a mladě vypadající pokožku ocení ženy i muži, kteří si zakládají na reprezentativním vzhledu.

Jedinečné přípravky IMEDEEN® s účinky ověřenými četnými studiemi pečují o kůži zevnitř. Tablety Imedeen Time Perfection™ s patentovaným složením nabízejí dvojí účinek: Pokožku celého těla nejen účinně revitalizují, ale navíc ji chrání, a tím zabraňují dalšímu stárnutí pleti. Imedeen Time Perfection™ působí na pokožku celého těla, účinně zlepšuje hydrataci kůže, redukuje již vzniklé vrásky, omezuje tvorbu nových vrásek a linek, zmenšuje viditelnost červených žilek a pigmentových skvrn. Přípravek Imedeen Time Perfection™ obsahuje kombinaci zcela unikátních patentovaných složek Biomarine Complex™ a LycoPhence GS™, které nelze najít v žádných jiných kosmetických přípravcích.

Složka Biomarine Complex™ zlepšuje základní strukturu kůže a přirozenou schopnost pokožky udržovat vlhkost, a tím i vnější vzhled pokožky. Jedná se o přírodní proteiny a mořské polysacharidy podobné těm, které se přirozeně vyskytují ve škáře. Biomarine Complex™ pomáhá viditelně omezit vznik a výskyt jemných vrásek, rozšířených kapilár (červených žilek) a dalších známek stárnutí, jako jsou pigmentové skvrny, ochablost apod. Klinické zkoušky provedené dermatology prokázaly, že tato jedinečná složka má příznivé účinky na suchou či zralou kůži a pokožku poškozenou slunečním zářením. Druhá složka, LycoPhence GS™ obsahuje významný přírodní antioxidant – lykopen, který se získává ze speciálně pěstovaných rajčat, a výtažek z jadérek vinných hroznů. Antioxidanty pomáhají chránit pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a enzymů, vznikajících zejména vlivem UV záření. A právě účinná ochrana škáry hraje důležitou roli v boji proti vráskám a stárnutí pleti.

Přípravek  Imedeen Time Perfection™ je vhodný pro ženy od 30 let, popřípadě mladší (což platí ostatně i pro muže), chtějí-li svou pleť a vůbec pokožku celého těla ochránit před nepříznivým vlivem času. Denním užíváním 2 tablet Imedeen Time Perfection™ dochází k viditelnému zlepšení kvality kůže a vnější pokožky již po 2-3 měsících.


 

Pro specifické potřeby pokožky žen po menopauze vyvinuli vědci přípravek s názvem Imedeen Prime Renewal™. Tablety Imedeen Prime Renewal™ výrazně zlepšují kvalitu, pevnost, strukturu a vzhled pokožky zejména na obličeji, rukou a dekoltu žen, které po menopauze procházejí hormonálními změnami. Současně snižují známky stárnutí a zabraňují vzniku nových.

Díky luxusní kosmetické řadě krémů Imedeen Expression Line Control™ je péče o pokožku Imedeen® kompletní. Řada Imedeen Expression Line Control™ působící na pleť zvenčí obsahuje sérum, denní, noční a oční krém a působí proti stárnutí kůže s okamžitým a viditelným výsledkem. Sérum Imedeen Expression Line Control™ zesiluje účinek hydratačních krémů a poskytuje stálou ochranu před příčinami stárnutí pleti. Účinná receptura tohoto přípravku je založena na působení originální složky Kinetin působící okamžitě proti známkám mimického stárnutí, zlepšující kvalitu a vzhled pleti zestárlé vlivem UV záření. Použití séra Imedeen Expression Line Control™ pleť omlazuje, napíná a viditelně prozařuje.

Aktivní složky denního krému Imedeen Expression Line Control™ Day care jsou navrženy tak, aby pomáhaly zmenšovat hloubku vrásek způsobenou kontrakcí mimických svalů obličeje. Složka Contra-X potlačuje jejich stahování, a tím omezuje tvorbu jemných linek a vrásek. Speciálně vyvinuté složky Imedeen Expression Line Control™ Night care revitalizují pokožku během noci, kdy jsou kožní buňky k péči nejvnímavější, uvolňují napětí obličejových svalů, a tak viditelně pomáhají korigovat mimické linky a omlazovat rysy tváře. Osvěžující, lehký oční krém Imedeen Expression Line Control™ potlačuje existenci jemných linek a vrásek okolo očí. Je obohacen kofeinem, který podporuje dotoxikaci jemných tkání v této oblasti.


Více informací a prodej v lékárnách nebo na www.imedeen.cz nebo 844 633 336.


 
Nyní máte jedinečnou možnost vyhrát balení tablet Imedeen Time Perfection™ v soutěži, která probíhá ZDE.

Reklama