Také si už lámete hlavu s tím, co dát svým blízkým letos pod stromeček? Také nerada chodíte po přeplněných obchodech a nesnášíte předvánoční hysterii? Zároveň byste ale letos chtěla udělat svým blízkým radost nějakým netradičním dárkem, který nezapadne někde v šuplíku?

Máme pro Vás zajímavý tip!

Udělejte letos výjimku a dejte svým blízkým zážitek, na který jen tak nezapomenou.

Darujte relaxaci, odpočinek a chvíli duševní rovnováhy! To je v dnešní uspěchané době, kdy na sebe máme tak málo času, určitě příjemné vytržení, po kterém prahne hodně z nás. Díky certifikátům na masáže ZEN můžete svým blízkým dopřát harmonické chvíle, které je zavedou do oázy vnitřního klidu a štěstí. Poukaz na masáže ZEN, prováděné terapeutkami z Thajska a Bali, udělají určitě větší radost než kdejaký hmotný dárek.Darujte znovuzrození, darujte asijskou masáž!

Seznamte se prosím, „Planet ZEN“, to jsou:

Indonéské lávové čtverce zenové podlahy jsou z vyhaslé sopky Kerimaci na Sumatře, odkud jsou přivezeny i bambusy z okolí národního parku Gunung Leuser, domova sumatránských tygrů. Oděvy jsou ušity z látek z ostrova Ambon, pro květinové vzory byla inspirací tropická flóra ostrova Flores. Je těžké se nepouštět do detailů, ale uvažte sami: tropická dřeva z ostrova králů, Sumby, rohože utkané na Bali, thajské bylinné pytlíky namíchané podle starodávných receptur v buddhistických klášterech, žíněnky, křesla a lehátka z Ching Mai a další a další…

Svěřte své tělo a mysl péči, která Vám navrátí rovnováhu. V Zen Asian Wellness Vás ji naučíme plně prožít a následně též vyvolat za pomocí několika jedinečných procedur...

...z nichž jednu Vám nyní přiblížíme. Nechte se zlákat na masáž z řady Skin Wonders. Jemný peeling, který se postará o odstranění odumřelých buněk, je vystřídán příjemným zábalem s kokosem, jehož vlastní specifické vlastnosti a obsah antioxidantů mají schopnost chránit kůži před vznikem rakovinotvorných buněk. Dopřejte pokožce péči a mysli uvolnění, které si bezpochyby zasloužíte. Masáž z řady Skin Wonders je k tomu právě určená, jak i její název vypovídá – Kokos Paradise. Již po staletí se ostrované Pacifiku poddávají umění masáže směsí extra panenského kokosového oleje. Tento olej je nyní dovážen i pro Vás. Tato unikátní směs se nápadně podobá olejům produkovaných lidskou pokožkou, která ji následně přijímá daleko přirozeněji než jakýkoliv jiný olej. Zakončením celé procedury je zábal do banánových listů, které jsou pro Vás speciálně dováženy z exotického ostrova Fidži. Ponořte se do tropické vůně a nechte své tělo si jen užívat a užívat. V Zen Asian Wellness se na Vás těší tým profesionálních terapeutek z Thajska a Bali. Zen Asian Wellness přináší to nejlepší, co jen Asie dokáže nabídnout.

Jako novinku nyní máte možnost rezervovat si svoji proceduru i on-line skrze stránky www.planetzen.cz.

Kontakty:

Zen Asian Wellness Zen Asian Wellness

Haštalská 14 V Jámě 6

Praha 1 Praha 1

110 00 110 00

Tel: 225303116 Tel: 221 634 109 nebo 728 664 478

maximilian@planetzen.cz icon@planetzen.cz

 

Reklama