Dárky

Darujte pod stromeček krásu a zdraví

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a vy už možná přemýšlíte, čím byste pod stromečkem udělali radost svým blízkým. Zvláště výběr dárků pro ženy může být pěkným oříškem. Máte obavy, že se třeba netrefíte do jejich vkusu, když koupíte oblečení nebo kosmetiku? Ale co jiného stále vymýšlet maminkám, babičkám, sestrám nebo třeba kamarádkám?

Máme pro vás tip na originální a zároveň užitečný dárek, který určitě potěší každou ženu, bez rozdílu věku a uspokojí její přirozenou touhu po kráse a zdraví. Vždyť to jsou hodnoty, které jistě ocení každá žena, která si chce udržet nejen zdraví, ale i krásný vzhled.

Darujte Tribox visabell premium

  • Tribox visabellV praxi ověřené vyvážené složení účinných látek pro zdravé vlasy, krásnou pleť a pevné nehty.
  • Pomáhá zlepšit kvalitu pokožky, její pružnost a vlhkost, přispívá k omezení tvorby pigmentových skvrn a vrásek.

Přispívá k udržení celkového zdraví a krásného vzhledu. Vitaminy, minerální látky, aminokyseliny a přírodní extrakty obsažené ve VISABELL působí zevnitř a dlouhodobě.
Komplexní obsah ověřených aktivních látek působí podpůrně ve tkáních lidského těla. Pomáhají zlepšit kvalitu pokožky, její pružnost a vlhkost, přispívají k omezení tvorby pigmentových skvrn a vrásek. Podporují pevnost nehtů, přirozenou barvu, lesk a kvalitu vlasů. Jsou vhodné při lámavosti vlasů i nehtů.
Přispívají udržení celkového zdraví a krásného vzhledu.

Tribox veregin advance

  • veregin advanceV praxi ověřená kombinace použitých účinných látek je ideální pomocí při cévních potížích, křečových žilách, při tzv. těžkých nohách a otocích končetin.
  • Tablety s obsahem Bioflavonoidového komplexu - Rutin, Koňský kaštan, Ginkgo biloba, Extrakt z révových semen a Piperin.

Tyto látky příznivě ovlivňují křehkost krevních kapilár a zvyšují pružnost cév. Pomáhají při zvýšené hladině LDL cholesterolu, tvorbě krevních sraženin a hemoroidech, při ochraně srdce. Rutin zesiluje účinek vitaminu C, který je společně s vitaminem E a selenem nejúčinnější, v oblasti ochrany proti volným radikálům. Piperin zlepšuje využitelnost jednotlivých živin.

Balení obou přípravků obsahuje 60 tablet.

Oba luxusní přípravky jsou součástí „VÁNOČNÍCH BALÍČKŮ ZDRAVÍ PRO CELOU RODINU“.

   
14.12.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme