Zdraví

Darujte kus zdraví v dárkovém balení

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy stále vybíráte dárek pro své nejbližší? Zapomeňte na ponožky, bačkory, pyžama a další neoriginální dárky, kterými obdarováváte své bližní každý rok, a zabalte jim letos pod stromeček něco, co opravdu překvapí.  Darujte jim kvalitní tlakoměr a s ním kus zdraví. Tlakoměr je vhodným pomocníkem pro osoby s vysokým krevním tlakem a s různými druhy poruch srdečního rytmu, i když mnoho lidí má vysoký krevní tlak, aniž by o tom věděli. S tímto dárkem budou vaši příbuzní schopni pečovat o své zdraví v pohodlí domova. 

Zdraví je to nejdůležitější, co máme, avšak s rostoucím věkem se zvyšuje riziko zdravotních potíží. Stejně tak se zvyšuje krevní tlak. Vysoký krevní tlak patří v dnešní době k onemocněním, které se vyskytuje u stále větší skupiny lidí. A jelikož může vysoký krevní tlak vést až náhlé mozkové příhodě či infarktu myokardu, je domácí měření tlaku mimo ordinace lékařů významnou prevencí těchto závažných onemocnění. Spolehlivými a přesnými přístroji na měření krevního tlaku jsou tlakoměry Omron.

tlakVhodným dárkem pro vaše nejbližší je nová generace tlakoměrů OMRON M6Comfort. Jedná se o komfortní model s unikátní Intelli manžetou, která odstraňuje chybypři nesprávném umístění manžety okolo paže.  Měření se tak stává mnohem jednodušší a přesnější, protože je prakticky nemožné ji špatně umístit. Snímací plocha obepíná celý obvod paže, jakákoliv pozice je možná. Žádný problém je-li hadička 180 stupňů od tepny. Výsledky jsou vždy přesné. Tato manžeta se navíc dá použít na standardní i silnější paži.

Intelli manžeta pomáhá bezchybnému měření krevního tlaku v domácích podmínkách, proto se lékaři při diagnostice a léčbě hypertenze na takto změřené hodnoty mohou spolehnout a stanovit odpovídající a účinnou léčbu.

Klinicky ověřené tlakoměry OMRON M6Comfort s jedinečným patentovaným systémem pro optimální nafouknutí manžety hledejte v lékárnách a zdravotnických potřebách za cenu 1 990,-Kč.
Více informací naleznete na stránkách www.1ze3.cz nebo na www.krevnitlak.cz.

   
14.12.2015 - Srdce - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] RenataMor [*]

  hmmmm

  superkarma: 0 14.12.2015, 22:30:14
 2. [2] zanndy [*]

  Sml67

  superkarma: 0 14.12.2015, 20:02:54
 3. [1] bobani [*]

  ano

  superkarma: 0 14.12.2015, 13:52:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme