Dárky

Darujte kus zdraví v dárkovém balení

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy stále vybíráte dárek pro své nejbližší? Zapomeňte na ponožky, bačkory, pyžama a další neoriginální dárky, kterými obdarováváte své bližní každý rok, a zabalte jim letos pod stromeček něco, co opravdu překvapí.  Darujte jim kvalitní tlakoměr a s ním kus zdraví. Tlakoměr je vhodným pomocníkem pro osoby s vysokým krevním tlakem a s různými druhy poruch srdečního rytmu, i když mnoho lidí má vysoký krevní tlak, aniž by o tom věděli. S tímto dárkem budou vaši příbuzní schopni pečovat o své zdraví v pohodlí domova.

OmronZdraví je to nejdůležitější, co máme, avšak s rostoucím věkem se zvyšuje riziko zdravotních potíží. Stejně tak se zvyšuje krevní tlak. Vysoký krevní tlak patří v dnešní době k onemocněním, které se vyskytuje u stále větší skupiny lidí. A jelikož může vysoký krevní tlak vést až náhlé mozkové příhodě či infarktu myokardu, je domácí měření tlaku mimo ordinace lékařů významnou prevencí těchto závažných onemocnění. Spolehlivými a přesnými přístroji na měření krevního tlaku jsou tlakoměry Omron.

Vhodným dárkem pro vaše nejbližší je tak například tonometr OMRON M6Comfort s unikátní Intelli manžetou, která snímá tlak po celém obvodu paže. Měření je mnohem jednodušší a přesnější, jelikož je nemožné manžetu špatně umístit. Přístroj umí zároveň vyhodnotit i hypertenzi (vysoký krevní tlak) a arytmii (nepravidelnost srdečního tepu). Studie s použitím EKG ukázaly, že indikace nepravidelného srdečního rytmu u tonometrů OMRON odhalí s více než 90% přesností fibrilaci síní. Ta je spolu hypertenzí hlavním rizikovým faktorem pro vznik mozkové mrtvice.

Klinicky ověřené tlakoměry japonské firmy Omron s jedinečnou technologií Intellisense pro optimální nafouknutí manžety hledejte v lékárnách a zdravotnických potřebách za cenu 1 920 Kč.

Více informací naleznete na stránkách www.krevnitlak.cz.

   
26.11.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme