.

Darujte klidný a pohodlný spánek!

Dárky

Darujte klidný a pohodlný spánek!

Stále se rozhodujete, který dárek je ten pravý? Nevíte, co dát pod stromeček manželovi, mamince, dětem, zkrátka těm, které máte rádi? Darujte jim klidný a pohodlný spánek! Vždyť v ložnici trávíme nejvíce času. Zní to neuvěřitelně, ale v posteli strávíme třetinu života.

Přinášíme Vám několik tipů na skvělý dárek a pohodový spánek!

JMP

Novinka - matrace CELTEX® King

Victoria je vysoká komfortní zónová matrace z novinkové řady CELTEX® King. Povrch matrace tvoří z jedné strany značková pěna CELTEX®, z druhé strany je použita výběrová paměťová pěna Celsio®. Matrace tak nabízí dva typy lehací plochy s možností volby komfortního povrchu z paměťové „líné“ pěny. Příčné podélné prořezání jádra matrace umocňuje její výtečné vlastnosti i provzdušnění. Matraci lze objednat ve třech tvrdostech s přizpůsobením výšce postavy. Potah matrace obsahuje mikrovlákna z přírodního materiálu – celulózy, výtečné odpařuje vlhkost a nabízí příjemné klima při spánku. Potah lze prát do 60°C. V JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí najdete široký výběr dalších značkových matrací a také širokou nabídku postelí a ložnic v přírodním provedení.

JMP

Polštáře Celsio®

Polštáře Celsio® jsou vhodné při problémech s krční páteří i jako prevence. Při ležení na zádech i na boku je páteř ve správné poloze.

Celsio® Venus je polštář klasického tvaru. Díky unikátnímu složení a konstrukci polštář nabízí velmi příjemný a pohodlný spánek s možností individuálního nastavení náplně polštáře.

JMP

Polštář je složený ze dvou částí – obalu a náplně. Obal je vyroben z viscoelastické pěny Celsio® a je opatřen zipem. Unikátní náplň polštáře tvoří malé kousky pěny Celsio promíchané s kuličkovým dutým vláknem. Duté vlákno dodá polštáři větší nadýchanost při zachování vlastností paměťové pěny. Výhodou polštáře je možná regulace množství náplně – každý si tak může výšku polštáře upravit dle vlastního pohodlí.

Snímatelný potah polštáře Celsio® Venus je kvalitní elastická látka s moderním designem, která je velmi příjemná na dotek. Potah Celsio® Venus zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře. Potah lze prát do 60 °C.

Více informací najdete na JMP Studio zdravého spaní® www.loznice.cz

Zajímá Vás AKČNÍ nabídka JMP – Studio zdravého spaní®? Pak neváhejte a klikněte ZDE!

JMP

Studia zdravého spaní® JMP patří k největším specializovaným prodejcům matrací, postelí a ložnic v České republice. Ve Studiích JMP najdete široký sortiment značkových matrací i lamelových roštů v mnoha variantách.

   
13.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme