Stále jste ještě nepořídili všechny vánoční dárky a nevíte si rady, čím svým nejbližším udělat radost? Vyřešíme to za vás. Spolu s lékárnou AVE jsme vytipovali vhodné dárky pro každého člena rodiny. A rozhodně to nejsou žádné zbytečnosti.

Pro ženy

http://www.mojelekarna.cz/eshop/img_produkty/velke/donnahair-forte-db-2015-nausnice-1447665064.jpgMarně si lámete hlavu, čím obdarovat svou manželku, sestru nebo maminku? Pořiďte rovnou dva dárky v jednom. Pomozte jí ke krásným a silným vlasům s přípravkem DonnaHAIR® FORTE a získejte zadarmo luxusní náušnice Swarowski Elements. Přípravek DonnaHAIR® FORTE obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů a minerálů, jako jsou biotin a zinek, které pomáhají při třepení, lámání a zvýšeném vypadávání vlasů. Na eshopu lékárny AVE nyní limitovaná edice - tříměsíční kůra s luxusním šperkem za 479 korun namísto 617 korun.

 

Pro muže

http://www.lekarnanapekarske.cz/out/pictures/z1/dsc00252_z1.jpgPokud máte těžkou hlavu s dárky pro muže, vyřešte to kvalitní přírodní kosmetikou, například od francouzské firmy Avene. Praktická kosmetická taška obsahuje Avene pěnu na holení 200ml a balzám po holení 75ml. Neobsahují alkohol, jsou hypoalergenní, nekomedogenní, skvěle zklidňují a čistí pleť. Na eshopu lékárny Ave nyní s velkou slevou 30 %.

Pro páry

http://www.mundhygieneshop.ch/Portals/0/productimages/142_010c0.jpgJednoznačným hitem pro páry jsou letos „zamilované kartáčky“ Curaprox. Jde o limitovanou valentýnskou edicí 2 ultra soft kartáčků. Jsou určeny všem zamilovaným párům. Kartáčky jsou vyrobeny tak, aby se po přiložení dvou kartáčků k sobě, vytvořilo ze štětin srdíčko. Lékárna AVE nabízí kartáčky ve 2 variantách - růžová a fialová, růžová a modrá.

 

 

Pro děti

Walmark Marťánci Imunactiv MIX tbl.100+Dárek I dětem můžete darovat pod stromeček zdraví v podobě vitamínů. Doplněk stravy Walmark Marťánci s Imunactivem jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet ve tvaru Marťánků s jahodovou a tuti frutti příchutí s obsahem látek, které jsou nezbytné pro přirozený růst a vývoj dítěte a které přispívají k podpoře imunity. Nyní 100 tabletové balení s dárkem - svítícími Marťabrouky.

 

 

Pro babičku a dědu

kamzíkCemio KAMZÍK je špičkový kloubní přípravek, který jako jediný v Česku obsahuje kombinaci dvou typů kolagenu pro klouby, vazy, šlachy, kosti i pro kloubní chrupavky. Je určen všem, kteří chtějí správně pečovat o svůj pohybový aparát. Se speciálním vánočním balením teď můžete vyhrát zlatý klíč ke švýcarské klenotnici. Pokud si navíc přípravek koupíte za zvýhodněnou cenu na eshopu lékárny AVE, můžete získat víkendový wellness pobyt pro dva v hotelu Vista v Dolní Moravě.

 

 

Reklama