Rodina

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché, protože děti si kolikrát postaví hlavu a zdravé jídlo odmítají.

mart

Rodiče pak jen zoufale přemýšlí nad tím, jak jim dodat tolik potřebné vitamíny a minerály. A to zvláště teď na začátku zimy, kdy se o slovo přihlásí rýma, kašel a další neduhy. Řešením mohou být oblíbení Marťánci. Jde o doplňky stravy, které jsou k dostání v několika variantách.  

Vyberte si podle potřeby

Marťánci dodají v první řadě vašim dětem nejen vitaminy a minerály, ale současně nabízejí i další přidanou hodnotu. V nabídce můžete nalézt třeba Marťánky s inulinem či s komplexem Imunactiv, které obsahují látky potřebné pro fyziologický růst a zdravý vývoj (např. jód, který přispívá k normálnímu růstu dětí).

Marťánci pod stromečkem

Přemýšlíte, co nadělit dětem k Vánocům a rádi byste spojili příjemné s užitečným? Věnujte jim dárkové balení Marťánků, které je k dostání ve variantách pro kluky i holky. Kromě multivitaminů najdou děti v krabičce i dáreček v podobě velmi žádaného a oblíbeného Marťabrouka. Jde o malou robotickou hračku, s níž si vaše ratolesti užijí spoustu zábavy. Když Marťabrouka vypustíte, začne šmejdit po okolí, mění směr pohybu, a když se ocitne na zádech, dokáže se sám otočit. A to ještě není všechno, balení obsahuje také poukaz na 30% slevu na speciální dráhu pro Marťabrouky, kterou koupíte například na www.hexbug.cz.

Věnujte dětem pod stromeček zdraví i zábavu. Marťánky koupíte v kamenné lékárně či on-line například na stránkách www.klubzdravi.cz

   
03.12.2014 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] black.bird.third [*]

  Naši kluci zkombinovali marťabrouka s plastovou autíčkodráhou. A jak ta potvora jede po kolejích, tak nikam neuteče.

  superkarma: 0 03.12.2014, 19:27:09
 2. [2] babcace [*]

  dobré vitamínySml67

  superkarma: 0 03.12.2014, 15:36:12
 3. [1] digi46 [*]

  Marťánky u nás vnoučatům nosí Ježíšek každým rokemSml22

  superkarma: 0 03.12.2014, 12:02:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme