Zdraví

Darphin Paris - „La Haute Couture de la Beauté“


Co znamená v módě pojem Haute Couture, už dneska ví leckdo. Vysoká krejčovina neboli to nejlepší a originální, co můžete pro sebe chtít, má svého dvojníka i na poli kosmetiky. Je jím francouzská značka kosmetických přípravků Darphin, kterou v roce 1958 založil v Paříži francouzský dermatolog Pierre Darphin.

Laboratoře Darphin využívají přírodních olejů a rostlinných výtažků pro přípravu svých účinných produktů. Vrací se tak k nejstarší medicíně na světě, k rostlinám.

Ačkoliv naši předkové věděli hodně o hojivých účincích některých rostlin, současní dermatologové a lékaři, jako by jejich zkušenosti přehlíželi. Darphin velmi moudře těžil z těchto skutečností a v jeho laboratořích vznikly jedinečné vyvážené receptury, obsahující pečlivě vybrané přírodní ingredience a čisté esenciální oleje o vysoké koncentraci.Vytvořil tak exkluzivní koncept Péče o pokožku ve třech dimenzích. Kosmetický program Darphin  kombinuje tři typy přípravků, z nichž každý působí na jednu vrstvu kůže – pokožku, škáru (spodní vrstvu kůže) a podkoží. Díky této chytré trojdimenzní filozofii dokáže kosmetička sestavit program každé klientce doslova na míru. Výsledek je zřejmý.

Problémy místního charakteru se dají řešit místně a na každý typ pleti či problém existují specifické produkty, které si s ním dokáží dobře poradit a mají navíc velmi příjemnou a nevtíravou vůni. Žádný typ pleti nepřijde zkrátka. Mastná, suchá, reaktivní,... zkrátka každá kůže, včetně té, která patří kuřákům nebo lidem vystaveným silnému stresu, má v Darphinu svého hojitele. 

Stejný trojdimenzní princip péče v salonu dodržuje Darphin i v případě domácí péče. Vaše investice do ní se vyšplhá sice na částku kolem 8 000 Kč na dlouhých šest měsíců, ale má vysokou návratnost. Zkuste si spočítat, kolik penízků utíká z vaší peněženky během půl roku, když si pořizujete speciální krémy od jednotlivých značek s tím, že jeden působí na vrásky, druhý hydratuje a další vyživuje. Jen málokterá kosmetická řada se může pyšnit tak promyšlenou součinností přípravků.

Pokud byste se sháněli po této značce v běžné síti drogerií, nepochodíte. Darphin si stále drží exkluzivitu míst distribuce a kromě světových profesionálních kosmetických studií a salonů ho můžete spatřit  jen v některých zahraničních lékárnách a prestižních obchodních domech třeba v Londýně, USA nebo Kanadě.

 Tak neváhejte a objednejte se na recepci Bomton studia Myslíkova 31, tel. 224 934 427 na kosmetické ošetření Darphin nebo jen na konzultaci. Pokud tak učiníte poté, co si ještě zakoupíte dárkový poukaz v hodnotě 1 500 Kč na služby studia, nebo je ve stejný den, kdy se objednáváte na kosmetiku, právě vyčerpáte, získáte ihned 20% slevu z ceny kosmetického ošetření Darphin 1 250 Kč (v případě starší a vrásčité pleti 1 600 Kč).

 

Akční nabídka: při čerpání kosmetického ošetření získáváte bonus – foukanou se slevou 50 %.

 

   
22.02.2006 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Vivian [*]

  A ad krémy proti vráskám: např. reklamu na zázrak proti vráskám LiftActiv Pro (Vichy) dělá třiadvacetiletá modelka Greta Slezáková, nejprve strašně vrásčitá baba a pak jako "zázrakem" s pletí dvacítky (viz zde: http://www.stratosfera.cz/companymodels/cml.index.php3?speech=en&mode=women&osoID=162#)

  superkarma: 0 22.02.2006, 14:38:12
 2. avatar
  [4] Vivian [*]

  proč se ta modelka tak hrbí?

  superkarma: 0 22.02.2006, 14:33:36
 3. avatar
  [3] sigi [*]

  SENSITIVESKIN: Já ti věřím, že máš pěknou pleť, znám spoustu ženských v pokročilejším věku s pěknou pletí, ale nemyslím si, že za to může přemrštěně drahá kosmetika.

  superkarma: 0 22.02.2006, 11:21:16
 4. avatar
  [2] SENSITIVESKIN [*]

  sigi: klidně ti pošlu svojí fotku

  superkarma: 0 22.02.2006, 08:50:54
 5. avatar
  [1] sigi [*]

  Ukažte neretušované fotky nějaké paní po čtyřítce, která má díky úžasné kosmetice úžasnou pleť.

  superkarma: 0 22.02.2006, 07:48:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme