S dárky z lékárny je spokojená čtenářka Aesinka. Dostává je pravidelně a pravidelně na ně také „Ježíška“ chystá – aby věděl, co přesně nakoupit.

Čtenářka Aesinka má jasno: Dárky z lékárny jsou to pravé!


Dárky z lékárny si dáváme k narozeninám i k Vánocům. Sama jsem několik takových dárků dostala - ale napsala jsem si o ně „Ježíškovi“. A tak už další rok věděl, oč stojím, a nadělil mi to.

Mám dlouhé vlnité vlasy, dříve i hodně husté, teď už jsou jen celkem husté. Když jsem onemocněla, podepsalo se to právě na nich, začaly vypadávat a vypadaly nezdravě. Také se mi začaly lámat nehty. Dostala jsem pod stromeček Viaderm a dlouhodobě jej užívala, pomohl mi.

Pro zdraví vlasů a proti jejich vypadávání jsem vyzkoušela i ampulky do vlasů VICHY. Jsou dost drahé, a tak jsem byla ráda, že jsem jimi byla obdarována. Velmi mi pomáhají. Kupuji si je nebo je „nenápadně“ zmiňuji vždy, když zdraví začne víc zlobit, projeví se to na vlasech a blíží se narozeniny nebo Vánoce. Zrovna teď jsem je dostala k narozeninám a už jsou v oběhu. :)

Během minulých let jsem v lékárně pořizovala dárky pravidelně - různou dražší speciální kosmetiku a zdravotní přípravky, které obdarovaný zrovna potřeboval při nějakých potížích, ale sám by si je pro vyšší cenu nepořídil. Takové dárky vždycky udělaly radost a dlouho se neohřály - obdarovaný je hned začal používat a spotřeboval je. Takže je vidět, že byly k užitku, když nezůstaly ležet ve skříni.

Když byli sourozenci malí, dostávali i vitaminy - Marťánky s dárkem - z těch měli vždycky radost.

Dát něco pro zdraví je určitě dobré, zdraví potřebuje každý.

Aesinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek dnes získá pěkný dárek: balíčkek Dove maximum protection a Marťánci GUMMI.

dove1martanci

Reklama