- píše čtenářka Overlooks ve svém příspěvku k dnešnímu tématu. A jak to má s dárky z lékáren? To už si přečtěte samy, milé dámy.

Další čtenářkou, která se dnes rozhodla přispět k lékárno-dárkovému tématu je Overlooks.


Dárky samozřejmě ráda nakupuji a ještě raději dostávám a ty z lékárny patří mezi mé oblíbené. Ve většině lékáren se dají koupit také skvělé potravinové doplňky a například také čaje a to nejen ty vyloženě léčivé a to je zrovna něco pro mě. Často dne kupuji intimní hygienické pomůcky nejen pro sebe, ale právě jako dárek také pro maminky a babičky. Třeba značka elastiq nebo lactacyd, na ty nedáme dopustit. A když si nejsem jistá, který konkrétní přípravek koupit, daruji dárkový certifikát, který lékárny kamenné i internetové nabízejí. Sama jsem takovouto poukázku několikrát dostala a je to báječně strávený čas, brouzdat a prohlížet a vybírat, pak objednat a těšit se, co přijde a jaké to bude. Úplně nejčastěji se ale v lékárně stavuji pro různé pomády, balzámy a loje na rty. Ty jsou pro mne přímo nezbytné a pravidelně si je jako dárek přeji a také dostávám.

Mrzí mě, že jsou kvalitní přípravky v lékárnách celkem drahé a nemohu je pro sebe a své nejbližší kupovat tak často a v takovém množství, jak bych si přála, ale tím větší radost z takového dárku mám a nebo, jak doufám, takovým dárkem radost udělám.

Overlooks

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

Reklama