Novinky

Dárky pro psy v útulku

Tuto bohulibou činnost provozuje každoročně o vánocích naše čtenářka s nickem Bleblemcy. Z útulku mají svou fenku Meginku, která vždycky něco pod stromečkem najde. Je to člen rodiny a všichni ji mají rádi

Krásný předvánoční den,  my máme psí dámu Meginku z útulku a to od října roku 2008. Od té doby vozíme vždycky do onoho útulku na vánoce dary pro psy. Mají tam stromek a pod něj jim pokaždé Ježíšek může nadělit to co potřebují nebo mají rádi. Většinou tam jezdíváme ráno na Štědrý den a to i s Megušinou.

I Megince vždycky pak naježíme něco pod stromeček, aby jí to nebylo líto, že se tam všichni hrabou a šustí papírem a ona chudák nic. Je to přece člen naší rodiny ač to není lidská bytost. Je to bytost milovaná a tudíž nesmí zůstat opomíjená. Ona si to sice nakonec ani sama nerozbalí a jen to pošťouchá, ale stejně jí to těší.

Stejně tak jako má každý člověk jinou povahu mají ji i zvířata a tak si myslím, že pokud mají vaši mazlici rádi vánoce a jste Ježíškem rozumně uvažujícím, tak těm svým nadělíte to, co jim nejen chutná, ale hlavně to co jim neublíží. Myslím tím to rádoby přilepšení různými dobrotami, které nepatří do zvířecího žaludku ani náhodou.

Tak každoročně najde naše Meguše pod stromkem prasečí ucho a dentální kosti a k tomu pytel granulí extra speciálních s masovými polštářky. Asi už jsou to pro ni na lidská měřítka bačkory a nebo ponožky, ale ona je stejně ráda, protože může pročuchat a prozkoumat a očuchat a ofuňet a oňufat všechno kolem stromku a to je pro ni to hlavní. Pak nám nadělí ještě každému pár francouzkých polibků, takže všichni prskáme a šklebíme se no a teprve potom se spokojeně uloží bokem a už jen sleduje dění.

Přikládám pár fotek pro představu jak se u nás chystají dárky s Meginkou-čubinkou.

b

v

n

Přeji všem klidný a krásný zimní den
Bleblemcy

Milá Bleblemcy, Megi je moc roztomilá, hezké fotky

Text nebyl redakčně upraven

My pro vaše mazlíčky máme přichystaný dárek

Partneři tématu dne:

b n

Cena pro autorku nejzajímavějšího příspěvku:

- počet výher: 1

- hodnota výhry: 1 000 Kč

- specifikace výhry: kapsičky pro kočky Whiskas a pamlsky pro psy Pedigree

- výhru zašle Quen

n

 

   
19.12.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] bleblemcy [*]

  dadma — #3 Taky mě to vadí, že je tolik lidí kteří se jen tak zbaví zvířete a odkopnou ho, ale co už vůbec nechápu jsou ti co zvířeti ještě před tím nějak fyzicky ublíží. Hlavně teď po vánocích jich zase plno poputuje do útulků, ale na druhou stranu zaplať pánbůh za to, že ty útulky jsou.

  superkarma: 0 20.12.2013, 00:27:32
 2. [3] dadma [*]

  To je moc dobře, že našla domov.Já psí útulek také neopomenu.Ale nyní zrovna krmím dvě kočky co běhají ,tady kolem.Kocour tu je asi 2 roky ,ale nyní přibylo odrostlé kotě.Je mě jich líto ,ale v létě jsem si vzala kočku co tu pobíhala, také asi rok.Nevím co je to za lidi ,bez citu ke zvířatům?

  1. na komentář reaguje bleblemcy — #4
  superkarma: 0 19.12.2013, 17:23:57
 3. avatar
  [2] Blueberry [*]

  gerda — #1 K tomu se muzu jenom pripojit!

  superkarma: 0 19.12.2013, 17:08:08
 4. avatar
  [1] gerda [*]

  myslím, že je navýsost spokojená.Sml67 Kéž by se takhle mohla mít všechna zvířátka.

  1. na komentář reaguje Blueberry — #2
  superkarma: 0 19.12.2013, 11:38:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme