Magie

Dárky podle znamení? Něco na tom je. Můžete to zkusit

Panny bývají praktické, a tak je ve většině případů potěší praktický dárek, který mohou využít. To taková Lvice například by ze sady vařeček asi „odvařená“ nebyla. Štírku potěší často kovy a Vodnářka bude ráda za poukázku do vybraného butiku.

horoskopy

Shrnout a nějak obecně poradit, co kterému znamení nejlépe koupit podle jeho energie, by se dalo, ale prosím mějte na paměti, že každý má jiný „koláč“ a že domů v horoskopu je dvanáct a u každého jsou jinak obsazeny.

Berte to tedy jako pomůcku, jako něco, k čemu je možné přihlédnout, ale hlavní je váš rozum a fakt, že například partnera a jeho záliby znáte líp vy sami než jakýkoli astrolog.

Mezi ženskou podobou toho kterého znamení a jejím mužským protějškem bývá často poměrně značný rozdíl, a proto ještě každé znamení rozdělím na muže a ženu.

KOZOROH

Muž

O mužích v Kozorohu víme, že jsou předně pěkní a zpravidla elegantně a vkusně oblečení. Muž Kozoroh asi nebude mít valnou radost ze svetru se sobem, byť by vypadal seberozkošněji. Nakonec, postavu pana úžasného právníka z „Deníku Bridget Jonesové“ osobně podezírám, že je právě Kozorohem. Svetr se sobem nosil trpně.

Kdyby ale dostal například novou koženou tašku nebo notebook, případně vkusnou sponu do kravaty, jistě by se tvářil veseleji.

Přestože má Kozoroh smysl pro humor, kašpárka dělat nebude. On, pan seriózní, rozhodně nikoli.

Kozorozi si rádi vybírají dárky sami. Případně je jim to jedno, protože „Tohle stejně nosit nebude“.

Žena

Žena v Kozorohu na tom bude obdobně, ovšem má mnohem více pochopení pro omyly. Z lásky asi leccos skousne, ale jen jednou. Palcové rukavice v zářivých barvách bude pokládat za zbytečně vynaloženou energii. To takové boty, na jejichž podobě se dopředu domluvíte, nebo případně vázu, kterou opravdu potřebuje a pasuje do vybavení a stylu obýváku, jistě ocení.

Ženy v Kozorohu mají rády kvalitní kosmetiku.

VODNÁŘ

Muž

Vodnářům se poměrně dobře nakupuje. Zpravidla nic moc neřeší, protože na světě jsou důležitější věci.

Kupte mu kompas, vodotěsné hodinky, které ukazují hloubku, krokoměr, GPS navigaci, kterou namluvila Dolly Buster, nebo nový stan a zabodujete. Vodnář snese i žertovné tričko s nápisem „Já neumírám, já takhle žiju“. Hlavně, když ho na sobě nenosí i soused!

Žena

Vodnářky jsou pověstné svým smyslem pro originalitu a neotřelým vkusem. Nekupujte Vodnářce šaty, tutově budete vedle jak ta jedle. Anebo ano, ale připravte se na to, že za jeden večer je přešije a bude z nich zcela něco jiného. Klidně i originální šála.

Vodnářky mají rády dekorativní věci do obytných místností. Ovšem, pro jistotu se s Vodnářkou napřed domluvte, sic riskujete, že si ubrus po malé úpravě pověsí na okno. Nakonec, je to vlastně jedno, hlavně, že má radost.

Protože jsou Vodnářky značně pokrokové, můžete jí koupit klidně i vrtačku. Skutečně bude ráda, pokud nemá doma kutila Tima. Hlavně jí k tomu přibalte vrtáky, bude to brát vážně!!

RYBY

Muž

Muž v Rybách buďto upotřebí cokoli, nebo nic. Záleží na tom, kam se kloní jeho duše. Jestli k materiálním hodnotám, klidně mu dejte obálku s penězi a on se neurazí, protože si prostě koupí co potřebuje. Ryby nejsou urážlivé, co se darů týká. Mají hodně pochopení pro vaše omyly a babiččiny pletené bačkory.

Jestli chcete, kupte mu klidně zvíře, protože Ryby většinou zvířata potřebují, nejen na talíři.

Žena

Žena Ryba je plná porozumění a empatie, takže ocení, že jste si na ni vzpomněli, a víc možná řešit nebude. Potěšíte ji jak dobou knihou, tak i utěrkami, nebo třeba obrazem s mořem. Rybky mají rády umělecká díla, na kterých je voda.

Ovšem klidně jí dejte i vodní dýmku. Pokud ji nebude kouřit, jistě z ní udělá dekoraci. Rybky jsou vděčně a jde spíše o pocit než formu.

BERAN

Muž

Skopci milují nové věci. Na Vánoce se těší proto, že rozbalí něco, co nebylo vidět. Je prakticky jedno, co to bude, jestli sprchový gel, nebo hodinky, či pánský prsten. Tady jde o něco jiného, o vzrušení z rozbalování a objevování.

Berani jsou lehce infantilní, takže i pyžamo s Homerem Simpsonem rozhodně nic nezkazí. Právě naopak. Budou se v něm promenádovat a řehtat se u zrcadla. Ukážou ho i sousedovi.

Je možné, že ho záhy někam založí, nebo už si ho nevezmou, protože... už bylo přece objeveno.

Žena

Žena Beranice je o něčem trochu jiném. Beranice mají rády, když jsou překvapené, ale dokážou hodně od členů rodiny pochopit. Nevadí jim žertovné věci, ale nesmí to vypadat jako výsměch, na to jsou háklivé. Klidně si udělají legraci, ale za pitomce jsou nerady.

Kupte Beranici mobil nebo nové záclony. Nejlépe v živých barvách, protože beranice se nebojí barev. Nelibují si v odstínech šedé, naopak červená nebo žlutá bude prima.

Beranice rády inovují, takže i fototapeta s rozkvetlou loukou potěší.

BÝK

Muž

Býci mají zvláštní úchylku na bačkory. Alespoň co vím. Je to zajímavé. Každopádně Býk je praktický a pragmatický typ muže, takže mu klidně kupte nemrznoucí směs do odstřikovačů, tedy pokud ji nemá už od května, a jistě to ocení.

Můžete mu koupit sadu voňavých stromečků do auta, ale zase ne moc voňavých, to nemusí. Nekupujte mu vůně s vanilkou. Drtivá většina Býků nemá vůni vanilky ráda. Vůně pánského parfému bude bezva.

On i samotný jemný parfém Býka potěší, ale pěna na holení nebo nové, velice kvalitní a patřičně drahé žiletky také.

Býka potěšíte rovněž nářadím dobré značky. Bacha, Býci nesnáší levné šmejdy. Věci musí vydržet věky.

Žena

I žena v Býku je praktická a uděláte jí radost čímkoli, co užije doma. Protože ono DOMA je pro ženu v Býku alfou i omegou.

Bude ráda za lis na ovoce, nového robota, sadu kvalitních hrnců, papiňák i ložní. Něco, co se jí bude hodit každodenně, nebo co nejčastěji, je to pravé.

Za praktický a upotřebitelný dar, něco, co chtěla, nebo spíš potřebuje, ale nemohla si to koupit, vás odmění pochvalou a oceněním vašeho postřehu.

BLÍŽENEC

Muž

Kupte muži v Blížencích hodně věcí, a pak nemusíte až tak úplně řešit, jestli je to či ono to pravé. Hlavně když dary budou různorodé a bude jich hodně. Bude jako motýlek přelétávat od krabičky ke krabičce a bude rád.

Nejvíc ho totiž baví množství balicího papíru a počet toho, co dostal.

Hlavně mu nekupujte román na pokračování! Víte přece, že Blíženci čtou zpravidla jen shrnutí na okraji obalu knihy. Tlustá kniha dostane Blížence do deprese a obavy, že bude muset dělat dlouho jednu činnost. To už je lepší časopis. Při dobré konstelaci ho přečte do půlky. Od zadu!

Blížencům nevadí, když dostanou dvě stejné věci. Právě naopak. Mají proto zvláštní druh pochopení. No, pochopení, oni si někdy pořizují stejné věci i sami.

Žena

Žena Blíženec je nevyzpytatelná a je dobře uspokojit dary i obě bytosti, které v ní bydlí. Takže doporučuji kupovat dva druhy dárků, praktické a ryze pro potěšení.

Ocení obojí, hlavně, když to nebude monotematické.

Ženy Blíženci mají rády drobnosti a malé šperky, parfémy a kabelky, nebo sadu hrnečků. Když k tomu přidáte jeden větší dárek, který je jakoby centrální, uspokojíte obě části její lehce schizofrenní osobnosti.

Zbylých šest znamení je pro vás připraveno na pondělí.

   
26.11.2010 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [68] babicka11 [*]

  To teda sedí, jak na Býka, tak na Berana i na Střelkyni, tu obzvlášť ! Mám to doma...Sml54

  superkarma: 0 14.12.2010, 16:17:49
 2. avatar
  [67] Introvertka [*]

  Na Vodnáře to perfektně sedíSml16

  superkarma: 0 05.12.2010, 01:20:22
 3. [66] orchie [*]

  Jo jo pravda pravdoucí parfémy kabelky hrnečky je to tak jsem blíženec jak polenoSml16Sml16Sml16 no a ty malé šperky taky neurazí

  superkarma: 0 30.11.2010, 19:45:00
 4. avatar
  [65] Myškomedvídek [*]

  Sml23Sml23Sml23

  superkarma: 0 29.11.2010, 10:41:00
 5. [64] Sixty [*]

  Sml52Tak to teda nesedí! Jsem býk jako poleno, ale kastrólem mě leda na....Sml52 Jednou jsem je dostala a od té doby dostáva manžel taneční kurzySml32.

  superkarma: 0 28.11.2010, 23:03:02
 6. avatar
  [63] hardy [*]

  Jé, Míšo knížkou jakoukoliv/ kromě hororů a fantast./ mi udělá každý radost a utěrkami také - ty se hodí vždycky, ale obraz s mořem Sml23 né . Mám raději naše krajinkySml67

  superkarma: 0 28.11.2010, 09:20:05
 7. [62] Zuzice82 [*]

  Když se podívám na svůj a na partnerův horoskop taky bych i řekla že to celkem sedí, takže děkuji za inspiraci a potvrzení toho co jsem si o nas myslela

  superkarma: 0 27.11.2010, 18:35:17
 8. avatar
  [61] Tulinka [*]

  Manžel Ryba-je sice nanáročný,ale se zvířátkem bych nepochodila Sml80

  Jsme zvědavá,co se dozvím o sobě-Střelec .

  superkarma: 0 27.11.2010, 17:13:54

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [60] ABIGEL [*]

  zajímavéSml16

  superkarma: 0 27.11.2010, 14:34:28
 2. avatar
  [59] lenyska [*]

  Sml79 úžasné, na mě jako na Vodnářku tohle sedí na 100%, jen mě ještě napadlo z dečky na stůl udělat závěs na okno, ale děkuji za inspiraci... vrtačka by se mi vážně hodila Sml22

  superkarma: 0 27.11.2010, 11:19:09
 3. avatar
  [58] Efča [*]

  Už se těším na druhou část Míšo. Hlavně na manžela- štíra. Ten je mi celoživotní záhadou. U mě- lva to bude jednoduché. Ale drahé. Sml57Sml52

  superkarma: 0 26.11.2010, 21:19:36
 4. avatar
  [57] Efča [*]

  Mamka i brácha jsou v kozorohu, to sedí naprosto přesně.Sml67 Taťka je blíženec a tam to nesedí vůbec. Je knihomol, miluje knížky souhrnných dějin apod. a neumí příjmat dárky. Hromadou drobností bych ho úplně zničila. Byl by schopný to vůbec nerozbalit.Sml30

  superkarma: 0 26.11.2010, 21:17:01
 5. [56] 196944 [*]

  Už se těším na pondělíSml16.

  superkarma: 0 26.11.2010, 18:24:52
 6. avatar
  [55] peetrax [*]

  Bratr býk miluje vůni vanilky v jakékoliv podobě.

  superkarma: 0 26.11.2010, 17:37:32
 7. avatar
  [54] SNÍŽEK [*]

  jsem býk,ale než hrnec,raději višně v čokoládě,hlavně aby to bylo překvapení. Sml22

  superkarma: 0 26.11.2010, 16:05:13
 8. avatar
  [53] LidusP [*]

  Hurá, tak už vím co koupit tchánovi.Sml59

  superkarma: 0 26.11.2010, 15:52:13
 9. avatar
  [52] Michaela Kudláčková [*]

  gira — #51 Sml30

  superkarma: 0 26.11.2010, 15:39:54
 10. avatar
  [51] gira [*]

  No tak ja jsem se u clanku predevsim kralovsky pobavila Sml30! Diky, Miso... A na vetsinu lidi, co znam z tehle prvni pulky znameni, to docela sedi (az na vyjimky, ale ty jen potvrzuji pravidlo...). A uz se tesim na pondeli... Sml58

  Dobrej je ten blizenec, muj byvalej si taky porizoval knihy po dvou - v jedne si pak listoval zalibne a druhou mel schovanou tak nejak pro jistotu nebo na okrasu Sml30... pro me zahada, pro nej samozrejmost Sml80...

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #52
  superkarma: 0 26.11.2010, 15:38:06
 11. avatar
  [50] sarce [*]

  Tak zkusíme popdle znamení a jak to dopadne?Uvidíme 24,Sml80

  superkarma: 0 26.11.2010, 15:34:42
 12. avatar
  [49] denkas [*]

  hannysek — #44 Tak to já taky! Miluju překvapení! Ale mužskej na to není! Prej kup si co chceš! achjo ,achjo!Sml80

  superkarma: 0 26.11.2010, 15:10:42
 13. [48] hannysek [*]

  Sml22Sml30Já jsem ráda za jakékoliv překvapení. Můj manžel to nikdy nemůže vydržet a prozradí mi to! Takže netoužím po velkém daru, ale spíše být překvapena.Sml30Sml22

  superkarma: 0 26.11.2010, 14:47:03
 14. avatar
  [47] delfi.na [*]

  manžel býk a rovně trefa, už se těším na pondělí. Sml58

  superkarma: 0 26.11.2010, 14:38:41
 15. avatar
  [46] delfi.na [*]

  segra je v kozorohu a musím říct, že ten výběr je pro ni jak ušitý. Sml16

  superkarma: 0 26.11.2010, 14:37:23
 16. avatar
  [45] nadenica [*]

  tak mi to v býku taky sedí, domov je pro mne opravdu alfou a omegou. Však si už ostatní přispěvovatelky všimly, že na těchto Veřejných diskuzích ráda omílám svou rodinuSml57....

  superkarma: 0 26.11.2010, 14:34:47
 17. [44] hannysek [*]

  Sml22Sml30Já jsem ráda za jakékoliv překvapení. Můj manžel to nikdy nemůže vydržet a prozradí mi to! Takže netoužím po velkém daru, ale spíše být překvapena.Sml30Sml22

  1. na komentář reaguje denkas — #49
  superkarma: 0 26.11.2010, 14:29:33
 18. avatar
  [43] misa.35 [*]

  Jsem Rybka sedí to dokonale a co znám Býky -pány tak taky, hlavně ne levné šmejdy Sml52Sml52 úplně přesně Sml52

  superkarma: 0 26.11.2010, 14:26:43
 19. avatar
  [42] Michaela Kudláčková [*]

  zázvor — #36 Sml30Sml30

  superkarma: 0 26.11.2010, 14:00:23
 20. [41] stara blazkova [*]

  Michaela Kudláčková — #32 Nešlo by ho tam propašovat už teď?

  superkarma: 0 26.11.2010, 13:52:53
 21. avatar
  [40] Introvertka [*]

  Už se těším na pondělíSml22, na Lva a Střelkyni Sml30.

  superkarma: 0 26.11.2010, 13:49:31
 22. avatar
  [39] Jarula [*]

  kozicka — #7 Taky doufám. Mamince vodnářce se sice oblečením opravdu nezavděčímSml23 (tedy pokud si ho nejdřív sama nevybere) a dekorace může nejen "do obytných místností" - miluje především kytičky, květináčky a různé blbinky na zahraduSml59. Ale pro mě proboha žádné vodní dýmky, dekorace a podobné nepraktičnostiSml23! Radši si na mě jenom vzpomeňte, zavolejte, napište, zajděte, ale takovéhle věci mi fakt nedávejte. Putovních dárků už mám plnou bednu Sml80

  superkarma: 0 26.11.2010, 13:42:24
 23. avatar
  [38] denkas [*]

  Já jsem panna,ale nechci vařečky!!Sml80 Chci něco nepraktického ,ale krásného!Sml16 Nebo voňavého

  superkarma: 0 26.11.2010, 13:40:03
 24. [37] ivetinkav [*]

  tak konečně vím, proč chci dva druhý dárku, nemůžu za to já, ale znamení ve kterém jsem se narodila, ufSml22

  superkarma: 0 26.11.2010, 13:32:11
 25. [36] zázvor [*]

  Michaela Kudláčková — #33 A ... A .. A . Ale to byl přece,jen a pouze popis znamení.Sml15   Pokud se dá něco z toho přisoudit mé osobě,jde o podobnost čistě náhodnou.Velice nepravděpodobnou.  Což by Vám jistě potvrdila  (...ta ne ....ta taky ne... ta toho ví taky hodně)Sml57

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #42
  superkarma: 0 26.11.2010, 13:23:55
 26. avatar
  [35] Francaise [*]

  Kozoroh sedi dokonale!Sml59

  superkarma: 0 26.11.2010, 12:58:41
 27. [34] Mautina [*]

  na mě jako vodnáře to moc nesedí Sml80

  superkarma: 0 26.11.2010, 12:48:47
 28. avatar
  [33] Michaela Kudláčková [*]

  zázvor — #30 ..a mimochodem - tolik sebereflexe bych od Lva nečekala - i když - Vy si stejně stoprocentně  myslíte, že je to vlastně strašně kladné, mimořádně veselé a hlavně královské Sml52Sml30

  1. na komentář reaguje zázvor — #36
  superkarma: 0 26.11.2010, 12:44:50
 29. avatar
  [32] Michaela Kudláčková [*]

  zázvor — #30 ..Jo tak pro Lvy mám zvláštní pochopení. To Vás jistě v pondělí pobaví.

  Taky jsem ve Lvu.

  1. na komentář reaguje stara blazkova — #41
  superkarma: 0 26.11.2010, 12:41:13
 30. avatar
  [31] tojevšechnomoje [*]

  Sml13to je škoda, že ostatní až v pondělí, chtěla jsem jít nakupovat už tuhle neděliSml12Sml13Sml15

  superkarma: 0 26.11.2010, 12:39:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme