.

Dárky pod stromeček od Zepter – pomocníci do kuchyně

Dárky

Dárky pod stromeček od Zepter – pomocníci do kuchyně

Pořiďte si na Vánoce pomocníky do domácnosti od společnosti Zepter a investujte do svého zdraví! Zepter nabízí široký sortiment výrobků nejen do kuchyně, ale také třeba pro rychlý a perfektní úklid celé domácnosti nebo švýcarskou kosmetiku. V tomto článku najdete několik zajímavých tipů na dárky do kuchyně, které by pod vaším vánočním stromečkem rozhodně neměly chybět!

Zepter

Zdravé vaření bez tuků v nádobí Zepter

Zepter

V pánvích od společnosti Zepter si můžete připravit štědrovečerního kapra zdravěji – s minimálním množstvím tuku. Díky novému vylepšenému povrchu URA dosáhnete při smažení skvělých výsledků. Potraviny neulpívají na dně pánve, povrch se snadno čistí a je odolný vůči poškrábání. Ke kaprovi neodmyslitelně patří také bramborový salát, který v Zepter nádobí můžete připravit velmi zdravým způsobem – stačí jen zeleninu uvařit v páře. Uchová si tak vitamíny, minerální látky a téměř všechny živiny a navíc skvěle chutná. Podívejte se v následujících videoreceptech jak na to:

Porcelán Zepter Masterpiece - vyberte si ze široké nabídky jídelních a kávových souprav

Zepter

Všechny kolekce porcelánu Zepter se vyznačují stejně důkladnou mistrovskou prací, prvotřídní kvalitou a vytříbeným estetickým vkusem. Společnost Zepter nyní, ve 21. století, vrátila porcelánu jeho původní nádheru a exkluzivitu, která každému stolu dodá prvek skvostné elegance a promění každodenní záležitost v oslavu. Více »

Vakuováním potravin ve vacSy prodloužíte jejich životnost a zbavíte ledničku nepříjemných zápachů

Zepter

Vychutnejte si vánoční atmosféru a silvestrovské oslavy v klidu a bez stresu. Připravte si cukroví, saláty, pomazánky a další sváteční dobroty v předstihu a zavakuujte je ve speciálních nádobách nebo sáčcích vacSy. S vacSy totiž uchováte potraviny čerstvé až 5krát déle než při běžných metodách uskladnění. Stejně tak jídlo, které nesníte, si můžete díky vacSy jednoduše uchovat v ledničce. Už žádné zbytečné plýtvání potravinami! Navíc vakuováním potravin zamezíte šíření nepřijemných zápachů a bakterií v ledničce.

Zepter

Mixér mixSy – díky bohatému příslušenství ušetříte spoustu času

Zepter

Výborně se hodí na vánoční pečení – přípravu těst, krémů, mletí oříšků nebo koření, to vše bude hračka. Došel vám moučkový cukr? Udělejte si ho jednoduše z krystalického! Nebo si připravte čerstvou strouhanku pro smažení kapra nebo řízků. Věděli jste, že čerstvá strouhanka nasaje mnohem méně tuku? Spousta hospodyněk tyčový mixér mixSy v kuchyni už má a nedá na něj dopustit. MixSy se dodává se čtyřmi vyměnitelnými nástavci, procesorem (mlýnkem) na mletí a drcení a speciální nádobkou o objemu 800 ml, která vám poslouží zárověň jako odměrka

.Zepter

Kouzelné číše Magic Harmony

Zepter

Sada křišťálových sklenek různých velikostí s ocelovou stopkou, kterou lze díky patentovanému systému Click v okamžiku uvolnit nebo naopak upevnit zpět! Jednoduše si tak vytvoříte ty správné číše pro daný okamžik a ušetříte místo ve skříňce. Kompletní sady obsahují celkem 24 číší + 6 stopek, které jsou k dostání buďto s bohatým pozlacením nebo v základní ocelové barvě.

Zepter

Více informací o výrobcích Zepter najdete na www.zepter.cz nebo  www.zepterclub.cz.
Tel.: 311 331 888, e-mail: info@zepter.cz

.Zepter

Hrajte do 31. 12. 2013 na www.zepterhra.cz ve Velké milionové hře Zepter 2013 o osobní automobil Škoda Rapid a dalších 500 cen!

Zepter

 

   
20.12.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme