Plánujete někomu z vašich blízkých darovat dárek plný zdraví? Trápí někoho z vašeho okolí bolesti kloubů, špatně prokrvené končetiny nebo křečové žíly? Potřebujete pro dětičky Marťánky? Pak se pojďte s námi inspirovat dárky, které určitě potěší každého…

 

GinkoPrim – pro lepší psychickou kondici a prokrvení končetin

Oblíbený přípravek GinkoPrim prohřeje vaše končetiny a posílí paměť. Je totiž unikátní kombinací extraktu Ginkgo biloby a přírodního hořčíku. Příznivě působí na prokrvení mozku a dolních i horních končetin. Tím zmírňuje pocit chladu v rukou a nohou, které nejčastěji trpí nedostatečným prokrvením, a pomáhá posilovat paměť, koncentraci a další mozkové funkce. Je doporučen zejména lidem trpícím studenými končetinami, starší generaci, studentům a manažerům. Těm pomáhá zmírňovat únavu a psychické vyčerpání, stimuluje mozkovou činnost a přináší úlevu při bolestech hlavy. Jako silný antioxidant také zpomaluje proces stárnutí. GinkoPrim je nyní nabízen ve speciálním vánočním balení s lékařským digitálním teploměrem jako dárkem.

 

Proenzi3 - Darujte bezbolestný pohyb!

Proenzi3 pomáhá při regeneraci a zlepšení pohyblivosti kloubů. Obsahuje trojkombinaci velmi účinných a klinicky ověřených látek, které se dobře vstřebávají a mají pozitivní vliv na kloubní chrupavku. V atraktivním vánočním balení je přichystáno 180 tablet tohoto přípravku, který potěší zejména starší generaci, a také sportovce a fyzicky aktivní osoby. Proenzi3 příznivě působí při zánětlivých onemocněních, poraněních či přetížení vazů, kloubního pouzdra, svalů a svalových úponů.

 

Varixinal – pro zdravé žíly

Varixinal přináší vašim nohám skutečnou úlevu. Je doporučován lidem, kteří trpí křečovými žilami a dalšími projevy chronické žilní nedostatečnosti. Obsahuje čtyři léčivé rostliny, které mají blahodárný vliv na cévní stěny, tvorbu otoků a modřin a zároveň podporují prokysličení a prokrvení tkání. Složení je doplněno vitaminem C a bioflavonoidem hesperidinem, které významně přispívají k posílení cévní stěny.
Varixinal je rovněž k dostání ve formě čirého chladivého gelu. Ten je určen především pro lokální aplikaci
a jeho hlavním přínosem je okamžitý účinek. Vyznačuje se jemnou a nevtíravou vůní a hlavně se dobře a rychle vstřebává, takže na ošetřené pokožce nezanechává nepříjemné mastné stopy. Darujte svým blízkým Varixinal Trio Pack! Varixinal 90 tablet a Varixinal gel za výjimečnou vánoční cenu. Jako dárek dostanete kompresivní podkolenky Avicenum 70. Všechny výrobky značky Walmark slouží jako doplněk stravy či jako doplňková či preventivní péče.

 

 

 

ArthroStop® RAPID – rychlá úleva při bolestech kloubů

Tablety ArthroStop® RAPID představují unikátní přípravek pro ochranu a revitalizaci kloubů. Jedinečné složení účinných látek – glukosaminu, chondroitinu a složky Boscedrin® (extrakt z kůry stromu Boswellia serrata) příznivě působí ve všech kloubech (kolenní klouby, kyčelní klouby, klouby rukou a páteře). Boscedrin® pomáhá potlačit a zmírnit bolestivé záněty kloubů. Pro zmírnění bolestivosti dále účinkují glukosamin a chondroitin, základní stavební složky kloubní chrupavky. Tyto procesy mají pozitivní vliv na hybnost kloubů. Přítomnost manganu v přípravku pozitivně ovlivňuje stav kostí, zubů a měkkých tkání. Arthrostop® Rapid 180 tablet nyní ve vánočním balení s originální praktickou cestovní lékárničkou jako dárek.

 

Produkty jsou k dostání v každé lékárně nebo na dobírku, infolinka 800 141 141

Všechny výrobky značky Walmark slouží jako doplněk stravy či jako doplňková či preventivní péče. Také vše na www.walmark.cz

Reklama