Vymýšlet ty pravé vánoční dárky pro všechny přátele a příbuzné většinou není snadné. Také vám připadá, že se seznam nákupů každým rokem prodlužuje? Ať už se jedná o milovanou tetičku nebo kamarádku, která už všechno má, vždy se najdou lidé, kterým není snadné udělat radost. Schwarzkopf & Henkel přináší i letos pomoc v podobě nabídky úžasných vánočních dárkových balíčků s celou řadou nejoblíbenějších výrobků značek. Mezi ně patří i Schauma se svými krásnými taštičkami! Radost můžete udělat i malým princeznám či malým nezbedům, protože Schauma nabízí i vánoční kolekci Schauma Kids!

Značka Schauma nabízí letos o Vánocích fantastické dárkové sady pro péči o vaše vlasy, a to v cenově výhodné kategorii a vánočních taškách. Nabízí i vánoční tašky pro děti.

Vánoční tašky pro ženy:

schauma

 • Schauma Q10 - krásná dárková taštička obsahuje šampon, balzám a pečující masku
  DMOC: 259,90 Kč
 • Schauma Super ovoce - tato sada obsahuje šampon, balzám a bezoplachovou péči ve spreji Schauma Super ovoce & Výživa. To vše v nádherné dárkové tašce.
  DMOC: 249,90 Kč

Cenově výhodná řada pro ženy:

schauma

 • Schauma Super ovoce - obsahuje šampon a kúru ve spreji Schauma Super ovoce & Výživa, které vaše vlasy dokonale vyživí.
  DMOC: 139,80 Kč
 • Schauma Regenerace & Péče - obsahuje šampon a balzám Schauma Regenerace & Péče, které poskytnou vašim vlasům letos o Vánocích intenzivní péči.
  DMOC: 119,80 Kč
 • Schauma Pro lesk pro barvy - obsahuje šampon a balzám Schauma Pro lesk pro barvy, jež dodají vlasům dlouhotrvající lesk.
  DMOC: 119,80 Kč

Vánoční tašky Schauma Kids - obsahují šampon & balzám 2 v 1 Schauma Kids, sprchový gel & šampon Fa Kids a dětskou zubní pastu Vademecum.

schauma

 • Schauma Kids Boy
 • Schauma Kids Girls
  DMOC:199,90 Kč
Reklama