Přemýšlíte nad vánočními dárky? Doba nakupování a velkých příprav na vánoční svátky je tady právě teď. Dobrým tipem pro všechny, kteří chtějí potěšit své blízké, je široká nabídka dárkových balíčků s vlasovou a tělovou kosmetikou od Schwarzkopf & Henkel. Ať už budete vybírat dárek pro manžela, sestru nebo kamarádku, můžete se spolehnout na to, že darujete ty nejoblíbenější a nejnovější výrobky, které jsou na trhu k dostání. V letošní nabídce najdete celkem 28 druhů atraktivních dárkových balíčků značek Fa, Taft, Gliss Kur, Schauma a got2b.
Dárkové balíčky s kosmetikou od Schwarzkopf & Henkel určitě nepřehlédnete. Nabídka pro letošní Vánoce je nejen velmi široká, ale také atraktivní výběrem produktů a kvalitou provedení vánočních balíčků a taštiček. K dostání jsou varianty pro ženy i muže v několika různých kategoriích - cenově výhodná, prémiová i exkluzivní balení, v klasickém nebo odvážně mladistvém designu. Podle svého vkusu a finančních možností si vybere skutečně každý.


Fa dárková kazeta
Nejširší výběr variant produktů naleznete ve velmi hezkých dárkových kazetách Fa, které nabízejí sprchový gel a deosprej.
Obsah:


 Fa Natural & Pure Růže: sprchový gel Fa Natural & Pure Růže a Mučenka 250 ml, deosprej Fa Natural & Pure Růže 150 ml
 Fa Natural & Soft + Balsam: sprchový gel Fa Natural & Soft Růže a Mandlové mléko 250 ml, deosprej Fa Natural & Pure Růže 150 ml
 Fa Jogurt Aloe Vera: sprchový gel Fa Jogurt Aloe Vera 250 ml, deosprej Fa Jogurt Aloe Vera 150 ml (k zakoupení exkluzivně v Tescu)
 Fa Pink Paradise: sprchový gel Fa Jogurt Kokos 250 ml, deosprej Fa Pink Paradise 150 ml
 Fa Asia Lotosový květ: sprchový gel Fa Asia Hedvábí a Lotosový květ 250 ml, deosprej Fa Asia Lotosový květ 150 ml
 Fa For Men Spicy Black: sprchový gel Fa For Men Spicy Black   250 ml, deosprej Fa For Men Spicy Black 150 ml
Doporučená cena: 139,- Kč


Fa dárková kazeta (premium)
Užijte si jedinečnou svěžest inspirovanou přírodou v podobě prémiové dárkové kazety Fa Natural & Soft Růže a Mandlové mléko. Kazeta obsahuje sprchový gel, deosprej a tekuté mýdlo. Připravena je také varianta Fa Jogurt Vanilka a Med.
Obsah:
 Fa Natural & Soft Růže a Mandlové mléko: sprchový gel Fa N&S Růže a Mandlové mléko 250 ml, deosprej Fa Natural & Pure Růže 150 ml, tekuté mýdlo Fa Natural & Soft Růže a Mandlové mléko 300 ml
 Fa Jogurt Vanilka a Med: sprchový gel Fa Jogurt Vanilka a Med  250 ml, deopsprej Fa Jogurt 150 ml, tekuté mýdlo Fa Jogurt Vanilka a Med 300 ml
Doporučená cena: 199,- Kč


Fa dárková kazeta (mýdla)
Praktickým dárkem, který potěší všechny věkové kategorie, je dárková kazeta obsahující tuhá mýdla. Vybrat si můžete z následujících variant:  Fa Natural & Soft, Fa Jogurt, Fa Asia.
Obsah:
 Fa Natural & Soft: tuhé mýdlo Fa N&S Růže a Mandlové mléko 2x100 g, tuhé mýdlo Fa N&S Citron a Olivový olej 2x100 g
 Fa Jogurt: tuhé mýdlo Fa Jogurt Aloe Vera 2x100 g, tuhé mýdlo Fa Jogurt Vanilka a Med 100 g, tuhé mýdlo Fa Jogurt Kokos 100 g
 Fa Asia: tuhé mýdlo Fa Asia Lotosový květ 2x100 g, tuhé mýdlo Fa Asia Třešňový květ 2x100 g
Doporučená cena: 57,- Kč

Fa For Men kosmetická taštička
Ani v letošním roce nechybí mezi vánočními balíčky značky Fa nabídka pro muže. Elegantní kosmetická taštička v černém provedení v sobě skrývá výrobky pro péči o tělo Fa For Men  - vodu po holení, sprchový gel a deosprej. Inspirujte své smysly se dvěmi variantami vůní: Spicy Black a Speedster.
Obsah:
 Fa For Men Spicy Black: voda po holení 100 ml, sprchový gel 250 ml, deopsprej 150 ml
 Fa For Men Speedster: voda po holení 100 ml, sprchový gel 250 ml, deopsprej 150 ml
Svěží dynamickou vůni Sport si můžete vychutnat ve stejné kombinaci produktů, ale v podobě Fa For Men Sport  dárkové kazety.

Doporučená cena: 289,- Kč

Reklama